با تسویه نقدی و یکجا ؛

مشتریان دارای حداقل شش قسط باقی مانده بانک مسکن به قید قرعه جایزه دریافت می کنند .

بانک و بیمه - فرازنیوز: در طرح 76 بانک مسکن ،به 22 نفر از مشتریان این بانک که در طی بهمن و اسفند ماه سال گذشته ، کل بدهی تسهیلاتی خود را به صورت نقدی و دفعتاً واحده تسویه نمایند؛به قید قرعه جایزه زودپرداخت اختصاص می یابد.
کد مطلب: 51125| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۲۷ ۱۵:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
مشتریان دارای حداقل شش قسط باقی مانده بانک مسکن به قید قرعه جایزه دریافت می کنند .

به گزارش پایگاه خبری"فراز" در این طرح که به مناسبت هفتاد و ششمین سالگرد تأسیس بانک مسکن ارایه شده است؛مشتریانی مشمول شرکت در قرعه‌کشی می‌‌گردند که مطابق قرارداد و روال عادی، حداقل معادل ریالی 6 قسط از اقساط قرارداد آنها باقی بوده و قبل از مواعد سررسید اقساط نسبت به تسویه آن اقدام می کنند.

 

کمک هزینه حج عمره،کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و کمک هزینه سفر به مشهد مقدس از جمله جوایز این قرعه کشی می باشد که به برندگان آن تعلق می گیرد.

همچنین به 22 نفر از مشتریانی که در محدوده زمانی طرح، علاوه بر اقساط بهمن و اسفند ماه خود نسبت به واریز اقساط فصل بهار (3 قسط ابتدایی سال بعد) خود نیز اقدام نمایند،به قید قرعه جایزه خوش حسابی از جمله کمک هزینه خرید محصولات و کالاهای صنایع دستی ایرانی تعلق می گیرد.

از بین مشتریان ذیربط به قید قرعه 22 نفر مشمول کمک هزینه خرید محصولات و کالاهای صنایع دستی ایرانی هر یک به مبلغ 3 میلیون ریال خواهند گردید. (تعیین برندگان در پایان دوره طرح انجام می‌گیرد.
کد مطلب: 51125| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۲۷ ۱۵:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸  ,   May 23, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.