رییس گروه مالی گردشگری:

کارگر زاده ام و به آن افتخار می کنم .

محیط زیست گردشگری - فرازنیوز: مهدی جهانگیری رییس گروه مالی گردشگری در نشست خبری ائتلاف برای فردا در خصوص حضور افراد از قسمت های مختلف بخش خصوصی در انتخابات اتاق گفت:از هر تشکلی در اتاق نماینده وجود دارد. در اتاق قرار نیست تقسیم غنایم کنیم در واقع تمام کسانی که در ائتلاف هستند دارای برند در حوزه کاری خود هستند و با رویکرد فرا ملی اهداف را رصد کرده و فراملی تصمیم گیری کنند. در شرایطی که کشور با تحریم مواجه است باید راهکار اتخاذ کنیم که در این شرایط به بهترین شکل به رشد اقتصادی کشور کمک کنیم.
کد مطلب: 51227| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ ۱۹:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
کارگر زاده ام و به آن افتخار می کنم .

به گزارش پایگاه خبری"فراز" جهانگیری ادامه داد: در این شرایط توجه به گردشگری اجتناب نا پذیراست چرا که رونق گردشگری باعث رونق کسب و کار و ایجاد نشاط در جامعه می شود. این موضوع ایجاب می کند که چه جهانگیری در اتاق باشد و چه نباشد مورد توجه  در سطح کلان قرار گیرد.

 

این فعال بخش خصوصی در مورد حضور بانک ها در اتاق بازرگانی افزود: اقتصاد ایران بانک محور است و هر اتفاقی در حوزه سرمایه گذاری و یا خدمات  به بانک ربط دارد. حال با توجه به این موضوع آیا رها کردن بهتر است و یا اینکه به فکر ارتقای سطح بانکها باشیم تا در این رهگذر تولید نیز رشد کرده و در نهایت اقتصاد کشور منتفع شود. اینکه فقط بگوییم بانکها دچار مشکل هستند نسخه اقتصاد بیمارکشورنیست.به گفته جهانگیری رابطه مشتری و بانک اگر دچار مشکل است باید رفع شود نه اینکه به حال خود رها شود و فکری برای آن نشود.وی تاکید کرد: در این راستا طبیعتا حضور بانکها در اتاق بازرگانی آنطور که برخی معتقدند تهدید نیست و من با قاطعیت می گویم که حضور بانکها در اتاق و تعامل بیشتر آنها با فعالان بخش خصوصی باعث رشد و اعتلای اقتصاد کشور خواهد شد.

 

وی در خصوص صحبتهایی پیرامون ارتباط فامیلی وی با یکی از اعضای کابینه اظهار داشت : در این خصوص ملاک بررسی سبقه هر فرد است . اینکه هر شخص با توجه به اقداماتی که در حوزه فعالیت خود در بخش خصوصی انجام داده  محک بررسی قرار گیرد مشخص می کند که افراد در چه جایگاهی قرار دارند و این خود بهترین پاسخ است. رییس گروه مالی گردشگری خاطر نشان کرد: اگرفرد با توجه به ارتباطات فامیلی خود بتواند منشا خیر شده و در جهت رشد بخش خصوصی در اقتصاد کشور حرکت کند بسیار هم خوب است.  اما در نهایت جایگاه و اقدامات انجام شده توسط افراد ملاک بررسی و تعیین جایگاه است من با افتخارمی گویم کارگر زاده ام و پدرم سی سال در معدن کرومیت کار کرده و زحمت کشیده است.

کد مطلب: 51227| زمان انتشار: ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ ۱۹:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸  ,   April 23, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.