بانک صادرات ايران بيش از 45 ميليون كارت الکترونيکی صادر کرد .

بانک و بیمه - فرازنیوز: بانک صادرات ايران به منظور افزايش سطح دسترسي مشتريان به خدمات بانکداري نوين بیش از 45 ميليون کارت الکترونيکي بانکي صادر نموده است.
کد مطلب: 51377| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱/۱۵ ۱۵:۳:۱۰| نسخه چاپی
بانک صادرات ايران بيش از 45 ميليون كارت الکترونيکی صادر کرد .

به گزارش پایگاه خبری"فراز"  اين بانك در راستاي جلب رضايت مشتريان، ارتقاي کيفي خدمات، تنوع بخشي به محصولات و توسعه بانکداري الکترونيک، نسبت به صدور و تحويل انواع کارت بانکي به مشتريان و متقاضيان دراسرع وقت اقدام و تا پايان سال 93، بیش از 45 میلیون کارت الکترونيکي بانکي صادر و تحويل مشتريان نموده است .


اين گزارش حاکي است از بين انواع کارتهاي الکترونيکي، سپهرکارت با توجه به قابليتهاي زياد آن که امکان دريافت و انتقال وجه از طريق دستگاههاي خودپرداز، خريد online از طريق بسترهاي اينترنتي، خريد با استفاده از دستگاههاي پايانه فروش و... را براي مشتريان فراهم ميسازد بيشتر مورد استقبال قرار گرفته است. 


 دارندگان سپهرکارتها ميتوانند از خدمات متنوع دستگاههاي خودپرداز، پرداخت تلفني قبوض و تلفنبانک  صداي سپهر (09602)، پايانه هاي فروش نصب شده در فروشگاههاي معتبر سراسر کشور و دستگاههاي کارتخوان شعب استفاده نمايند.
گفتني است بانك صادرات ايران با 2700 شعبه در سراسر کشور، 470 هزار و 500 دستگاه کارتخوان متصل به حسابهای این بانک، 410هزار مشتری اینترنتی و ارایه انواع خدمات متنوع نوین بانکی به عنوان بزرگترین بانک بورسی خصوصی کشور نقش موثری در توسعه و نهادینه کردن فرهنگ بانکداری الکترونیک در جامعه ایفا نموده است.

کد مطلب: 51377| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱/۱۵ ۱۵:۳:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸  ,   March 22, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.