جمشید مشایخی به "پایتخت 4 "پیوست

سینما و تئاتر - فرازنیوز: الهام غفوری تهیه کننده «پایتخت۴» از ادامه فیلمبردای این سریال از سه‌شنبه یکم اردیبهشت در شیرگاه مازندران خبر داد و گفت: از بازیگران جدید تنها حضور استاد جمشید مشایخی قطعی شده است.
کد مطلب: 51518| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱/۳۱ ۱۲:۱۳:۱۰| نسخه چاپی
جمشید مشایخی به

به گزارش پایگاه خبری"فراز" ، الهام غفوری تهیه کننده «پایتخت۴» از ادامه فیلمبردای این سریال از سه‌شنبه یکم اردیبهشت در شیرگاه مازندران خبر داد و گفت: از بازیگران جدید تنها حضور استاد جمشید مشایخی قطعی شده است و دو قلو‌ها ی جدید نیز مازندرانی هستند .

تهیه‌کننده سری چهارم مجموعه «پایتخت» از آغاز فصل ایران این مجموعه در تاریخ یکم اردیبهشت ماه در شیرگاه مازندران خبر داد.الهام غفوری تهیه‌کننده این سریال با اعلام این خبر به روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما (سیمافیلم) گفت: گروه امروز عازم شیرگاه شدند و کار به طور رسمی پس فردا اول اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.وی افزود: تاکنون از بازیگران جدید تنها حضور استاد جمشید مشایخی قطعی شده است و دو قلو‌ها ی جدید نیز مازندرانی هستند.

درفصل‌های مربوط به کشور چین و شهر ممنوعه، تصاویر مربوط به خاطرات ارسطو و چوچانگ گرفته شده است که این تصاویر در طول 26 قسمت و به فراخور داستان پخش می‌شودپایتخت 4» در 26 قسمت به کارگردانی سیروس مقدم در گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما تولید می‌شود.

کد مطلب: 51518| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱/۳۱ ۱۲:۱۳:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.