اجرای 67 کیلومتر خط سفید در معابر غرب تهران

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: معاون حمل ونقل وترافیک شهرداری منطقه5گفت: همزمان با اجرای طرح کمپین آسمان آبی وزمین پاک وارتقای انضباط اجتماعی ،67 کیلومتر خط سفید در معابر غرب تهران اجراشد .
کد مطلب: 51664| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۲/۲۷ ۱۴:۱۰:۱۰| نسخه چاپی
اجرای 67 کیلومتر خط سفید در معابر غرب تهران

به گزارش پایگاه خبری"فراز" ،ولی نجاتی ،معاون حمل ونقل وترافیک منطقه  با اعلام مطلب فوق افزود: در راستاي ارتقا فرهنگ ترافيک و با هدف ايجاد تسهيلات تردد هرچه بيشتر براي استفاده شهروندان طرح خط سفيد در منطقه اجرايي شد.

وی با اشاره به اینکه اقدامات زیرساختی طرح خط سفید صورت گرفته است خاطر نشان کرد:  ارتقای انضباط ترافیکی واصلاح رفتارهای ترافیکی از اهداف این طرح است که درهمین راستا برنامه ریزی های لازم جهت فرهنگسازی وآموزش صورت گرفته است.

 

در راستای تحقق تدابیر شهردار تهران مبنی بر ارتقاء فرهنگ شهروندان به منظور کاهش ترافیک با محوریت کاهش آلودگی هوا اقداماتی در منطقه در جهت عملیاتی کردن طرح آسمان آبی زمین پاک با هدف ارتقای فرهنگ نظم و انضباط و قانون گرایی انجام شده است.به گفته وی علاوه بر سرعت دادن به اقدامات زیرساختی با رعایت دقت و صحت، توجه به فرهنگ سازی با اجرای مانورهای مختلف بازیافت و خط سفید، تشکیل کارگروه های تخصصی و گروهای فرهنگی، ارائه آموزش‌های لازم برای اقشار مختلف و ... موثر خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: اهداف کلی این طرح روانی عبور و مرور و ایمنی بوده و با اقدامات انجام شده آمار تصادفات منجر به فوت در منطقه کاهش چشمگیری داشته است .

کد مطلب: 51664| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۲/۲۷ ۱۴:۱۰:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷  ,   February 20, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.