شناسنامه معابر شریانی منطقه22 تکمیل می شود .

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: تمامی معابر شرياني و معابر جمع و پخش كننده محدوده شمال غرب پایتخت با هدف ارائه خدمات بهینه و مطلوب به شهروندان و نگهداشت صحیح و بهسازی معابر برای رفع مشکلات احتمالی، شناسنامه دار می شوند.
کد مطلب: 51856| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۳/۲۷ ۱۱:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
شناسنامه معابر شریانی منطقه22 تکمیل می شود .

به گزارش پایگاه خبری"فراز" ، قاسم مولایی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: « هدف از تدوین شناسنامه معابر، رفع معضلات شهری و ارتقای کیفیت خدمت رسانی است. در راستای ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان منطقه 22 و  بمنظور وحدت رویه در انجام تمامی امور اجرايي و  ایجاد فضایی ایمن، پاک و آرام همچنین ایجاد بستری تعاملی میان حوزه های مختلف و نظارت مستمر نواحی، شناسنامه معابر منطقه  تکمیل و آماده بهره برداری می شود. »

 

وی در تشریح اهداف این طرح گفت : « بمنظور ارتقای کیفیت خدمت رسانی، تمرکز روی سطوح پایین تر از محله ها بویژه معابر حائز اهمیت است که با نگاه هوشمندانه به مشکلات و معضلات گذشته و آینده نگری، می توان نیازهای واقعی آتی را شناسایی و با برنامه ریزی دقیق و تلاش مضاعف به برنامه 5 ساله دوم شهرداری تهران دست یافت. »

 

شهردار منطقه تصریح کرد: « برای تکمیل شناسنامه معابر منطقه، مطالعات و بازدیدهای میدانی فراوانی صورت گرفته که این اقدامات منطبق بر تدابیر و راهبردهای ابلاغی شهرداری تهران و بودجه ابلاغی سال 94 بمنظور ایجاد انضباط اجتماعی و بوجود آوردن بستر مناسب برای مشارکت مردمی و همکاری شهروندان است. این طرح با رعایت صرفه و صلاح شهرداری تهران در اولویت بندی امور اجرایی و اهتمام جدی در راستای اجرای طرح آسمان آبی- زمین پاک اجرا خواهد شد .

کلید واژه ها: بهسازی معار شریانی
کد مطلب: 51856| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۳/۲۷ ۱۱:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 18, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.