نزاع مرگبار شش پسر جوان در باغ متروک

ایران - فرازنیوز: نزاع شش پسر جوان در يكي از باغ‌هاي متروك كاظم‌آباد تهران به قتل انجاميد.
کد مطلب: 51909| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۴/۹ ۳:۳۴:۱۰| نسخه چاپی
نزاع مرگبار شش پسر جوان در باغ متروک

به گزارش فرازنیوز، رسيدگي به اين پرونده از بيستم آبان سال گذشته با تماس كادر پزشكي يكي از بيمارستان‌هاي تهران با فوريت‌هاي پليسي ١١٠ آغاز شد. در اين روز چند پسر جوان يكي از دوستان خود را كه پس از اصابت جسم تيز به‌شدت مجروح و دچار خونيريزي شده بود، به بيمارستاني در كاظم‌آباد تهران منتقل كردند اما با بي‌نتيجه ماندن تلاش‌هاي تيم پزشكي براي نجات مضروب، جوان ٢٥ساله جان خود را از دست    داد.
 
با حضور ماموران در بيمارستان نيز مشخص شد كه علي به دليل اصابت چاقو از ناحيه قفسه سينه دچار جراحت عميق شده و جان باخته است. به اين ترتيب دوستان مقتول براي تحقيقات بيشتر به پليس آگاهي منتقل شدند و جسد نيز براي كشف علت اصلي مرگ به پزشكي قانوني اعزام شد.
 
گزارش پزشكي قانوني مرگ بر اثر ضربه مرگبار جسم تيز را تاييد كرد و به اين ترتيب پرونده‌اي با موضوع مقدماتي «نزاع منجر به قتل» تشكيل شد و براي رسيدگي در اختيار كارآگاهان پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.  
 
با آغاز تحقيقات مشخص شد شب حادثه، مقتول با پنج نفر ديگر از دوستانش به باغي متروك در منطقه كاظم‌آباد تهران رفته و پس از شرب خمر قصد بازگشت داشته است اما ناگهان دو نفر از دوستانش خودرو را متوقف كرده و در حاشيه جاده با هم درگير شدند. مقتول كه براي جدا كردن آنها وارد درگيري شده بود ناگهان توسط يكي از طرف‌هاي درگيري مورد اصابت چاقو قرار گرفت و به‌شدت مجروح شد. دوستانش او را به بيمارستان منتقل كردند اما شدت خونريزي جان او را گرفت.
 
با اطلاعات به دست آمده، متهم شناسايي و از سوي پليس دستگير شد.
 
او در همــــان بازجويي‌هاي اوليه به شرب خمر و قتل دوستش اعتراف كرد و در شرح حادثه گفت: «روز حادثه با علي - مقتول- و چهار نفر ديگر از دوستان‌مان به باغي در كاظم‌آباد رفتيم. آنجا مشروب خورديم و حالت عادي نداشتيم. هنگام بازگشت، من با يكي از دوستانم به نام حميد سر مسائل مالي بحثم شد.
 
 درگيري‌مان بالا گرفته بود و به كتك كاري رسيد. من ماشين را كنار خيابان متوقف كردم و در حاشيه جاده با هم گلاويز شديم. علي – مقتول – مي‌خواست ما را از هم جدا كند اما درگيري خيلي بالا گرفته بود. من با يك ضربه مشت حميد به زمين خوردم. خيلي عصباني شده بودم براي همين خودم را به ماشينم رساندم و چاقويم را از زير صندلي بيرون آوردم و به سمت حميد حمله‌ور شدم. وقتي چاقو را پرتاب كردم، اشتباهي به علي خورد و او روي زمين افتاد. چاقو به سينه‌اش خورده بود و خونريزي داشت. سريع او را به بيمارستان برديم اما ديگر دير شده بود و علي پس از چند ساعت جانش را از دست داد.»
 
با ثبت اظهارات متهم بازسازي صحنه جرم در دستور كار ماموران قرار گرفت كه به اين ترتيب جزييات پرونده تكميل شد و براي رسيدگي در اختيار مقام قضايي قرار گرفت.
 
در حالي كه شعبه ١٠ دادگاه كيفري استان تهران به رياست قاضي عزيزمحمدي براي رسيدگي به اين پرونده انتخاب شده با اين حال صبح ديروز جلسه دادگاه به دليل عدم حضور وكيل مدافع متهم تجديد شد.

کد مطلب: 51909| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۴/۹ ۳:۳۴:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 19, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.