تعداد تراکنش های الکترونیکی بانک صادرات ایران رکورد زد.

بانک و بیمه - فرازنیوز: تعداد کل تراکنش های سامانه سپهر بانک صادرات ایران در خرداد ماه ٩٤ نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل رشد ٢٧ درصدی را به ثبت رساند.
کد مطلب: 51976| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۴/۲۴ ۱۳:۵۷:۱۰| نسخه چاپی
تعداد تراکنش های الکترونیکی بانک صادرات ایران رکورد زد.

به گزارش پایگاه خبری"فراز" ، مشتریان این بانک در خرداد ماه سال ٩٤ به طور میانگین روزانه حدود ٢٤ میلیون و ٦٢٣ هزار تراکنش از طریق سیستم سپهر و در مجموع٧٦٣ میلیون و ٣١١هزار تراکنش موفق مالی انجام داده اند. این میزان بیانگر رشد ٢٧ درصدی تعداد کل تراکنش ها نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال گذشته است و حاکی از استقبال مشتریان از خدمات این بانک می باشد .


براساس اين گزارش بانک صادرات ايران در راستاي همسويي با بانکداري نوين، جلب رضايت و تامين رفاه و آسايش مشتريان و همچنين صرفه جويي در وقت و هزينه هموطنان از سال ٧٩ نسبت به نصب و راه اندازي سيستم پردازش هوشمند رايانه ای (سپهر) درشعب خود اقدام و ارتقاء و به روز رسانی سخت افزاری و نرم افزاری مستمر و افزایش قابلیت های جدید آنرا در دستور کار قرار داده است. با توجه به سرعت، تنوع خدمات، سهولت و امنيت بالاي سيستم سپهر، استقبال مردم از اين سيستم زياد بوده به طوري که تا پايان فروردین ماه سال جاری بیش از ٥٤ ميليون حساب الکترونيکي توسط هموطنان درشعب اين بانک افتتاح شده است.


گفتنی است این بانک با ٤٢٨ هزار مشتری اینترنتی با میانگین بیش از ١١میلیون تراکنش در ماه، صدور بیش از ٤٦ میلیون انواع کارتهای الکترونیک و با ٢٦٠٠ شعبه شعبه داخلی و ٢١ شعبه خارجی به عنوان بزرگترین بانک خصوصی کشور نقش بسزایی در ترویج بانکداری نوین دارد.

کد مطلب: 51976| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۴/۲۴ ۱۳:۵۷:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷  ,   March 21, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.