با همکاری شهرداری و بخش خصوصی؛

اولین بخش دیالیز شمال غرب پایتخت 3 مرداد ماه به بهره برداری می رسد

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: اولین بخش دیالیز شمال غرب پایتخت با مشارکت شهرداری تهران و بخش خصوصی در درمانگاه شهرداری منطقه 22 ( مرکز درمانی ستاد مدیریت بحران) شنبه 3 مرداد ماه امسال به بهره برداری می رسد.
کد مطلب: 52024| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۴/۳۱ ۱۲:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
اولین بخش دیالیز شمال غرب پایتخت 3 مرداد ماه به بهره برداری می رسد

به گزارش پایگاه خبری"فراز" ، قاسم مولایی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: « بر اساس اطلاعات منتشر شده، حدود 27 هزار بیمار دیالیزی در کشور وجود دارد که هر یک ماهیانه 13 بار باید مورد دیالیز قرار بگیرند و هزینه های آنها نیز  توسط بیمه های مختلف پرداخت می شود. شهرداری تهران با هدف کمک به شهروندان تهرانی و همکاری با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی علاقه مند ورود به این حوزه و کمک به بیماران است. از این رو اولین بخش دیالیز شمال غرب تهران با همکاری شرکت شهر سالم و بخش خصوصی با هدف بالا بردن سطح کیفی دیالیز در شهر تهران و با بهره گیری از بهترین تجهیزات پزشکی در منطقه 22 راه اندازی می شود. »

وی در ادامه افزود: « این بخش در مرحله اول با بهره گیری از 15 دستگاه دیالیز راه اندازی شده و در مراحل بعدی تا 25 دستگاه افزایش خواهد یافت. »

به گفته مولایی، شهرداری منطقه 22 با بهره برداری از این بخش درمانی، گام دیگری بسوی تکمیل سرانه های درمانی برمی دارد و با توجه به پیش بینی مراکز تخصصی و فوق تخصصی درمانی در این محدوده از تهران که تعدادی از آنها نیز در حال طی مراحل احداثند، به پردیس بزرگ درمانی پایتخت نیز تبدیل می شود .

کلید واژه ها: بیماران دیالیزی
کد مطلب: 52024| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۴/۳۱ ۱۲:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 20, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.