ارتقاء نسخه همراه بانک سپه از 4 مرداد ماه

بانک و بیمه - فرازنیوز: رییس اداره کل خدمات فناوری اطلاعات و توسعه بانکداری نوین بانک سپه از ارتقاء نرم افزار همراه بانک سپه خبر داد.
کد مطلب: 52111| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۵/۱۱ ۸:۴۶:۱۰| نسخه چاپی
ارتقاء نسخه همراه بانک سپه از 4 مرداد ماه
به گزارش پایگاه خبری"فراز" حسین صلواتی اظهار داشت: مشتریان می توانند به منظور ارتقاء و توسعه نرم افزار همراه بانک سپه (نسخه مشتری محور اندروید) از تاریخ 4/5/94 به وب سایت بانک سپه مراجعه نمایند.
 
وی در خصوص برخی از قابلیت های این خدمت به انتقال وجه حساب به حساب خود بدون محدودیت مبلغ، اعلام موجودی کارت (داخلی)، انتقال وجه حساب به کارت (داخلی) و انتقال وجه کارت به کارت (داخلی) اشاره کرد و یادآور شد: ویرایش نام حساب مقابل، افزودن کارت مقابل، ویرایش نام کارت مقابل، حذف کارت مقابل و دریافت کارتهای مقابل از مرکز از مزایای پروژه نرم افزاری همراه بانک سپه است.
 
 
صلواتی در ادامه از دیگر مزایای این نرم افزار به خرید شارژ تلفن همراه توسط حساب، گزارش شارژهای خریداری شده توسط یک حساب، گزارش شارژهای خریداری شده توسط مشتری، مشاهده شبای حساب، اجبار تغییر رمز ورود به درگاه مشتری پس از مدت معلوم (براساس سیاست های بانک) و همچنین خروج از نرم افزار پس از 10 دقیقه به دلیل عدم استفاده مشتری از نرم افزار اشاره کرد.
کد مطلب: 52111| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۵/۱۱ ۸:۴۶:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.