مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی خبر داد:

پرداخت بیش از 4هزار میلیارد تومانی سازمان تأمین اجتماعی در مردادماه 94

کار و تعاون - فرازنیوز: مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت 4هزار و 350میلیارد تومانی این سازمان در مردادماه سال جاری به بیمه شدگان و مستمری بگیران خبر داد و افزود: 3هزار و750میلیارد تومان از محل حق بیمه ها و مابقی از منابع دیگر تأمین شد.
کد مطلب: 52248| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۶/۱ ۱۵:۳۷:۱۰| نسخه چاپی
پرداخت بیش از 4هزار میلیارد تومانی سازمان تأمین اجتماعی در مردادماه 94

به گزارش پایگاه خبری"فراز" ، دکتر سید تقی نوربخش در مراسم انتخاب مدیرعامل جدید شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) که از سوی هیات مدیره آن انتخاب شد، گفت: شستا مجموعه ای برای ایجاد ارزش افزوده و صیانت از منابع مالی کارگران از سال 1367 فعالیت خود را در کشور شروع کرد.
وی اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید برای نخستین بار انتخاب مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از سال 1354 به بعد از بدنه این سازمان انجام شد.
دکترنوربخش مهمترین تولید سازمان های بیمه گر اجتماعی را امنیت اجتماعی عنوان کرد و گفت: مهمترین برند در هر سازمانی اعتمادمیان بیمه شدگان و سازمان است.
وی افزود: پس از خدشه دارشدن به اعتماد بیمه شدگان در چند سال گذشته؛ مسئولیت ما در دو سال گذشته احیای اعتماد بود که خوشبختانه توانستیم گام های ارزشمندی در این زمینه برداریم.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی بدون یک روز وقفه پرداخت شده و این افتخار بزرگی برای این سازمان محسوب می شود.
وی با اشاره به کاهش قیمت نفت و دیگر مشکلات اقتصادی در دو سال گذشته، گفت: شرکت های سرمایه گذاری تامین اجتماعی نیز با مشکلات متعددی مواجه شدند.
وی مشکلات یادشده را در زمینه متوقف شدن برخی از پروژه های عمرانی و رکود در تولید فولاد، سیمان و دارو ذکر کرد و گفت: این مسائل عرصه را برای فعالیت اقتصادی پرتفوی شستا سخت کرد اما شستا توانست خود را در این شرایط به گونه ای حفظ کند که شاید بسیاری از هلدینگ ها نتوانستند.


دکتر نوربخش مطالبات قطعی و برآوردی سازمان تأمین اجتماعی از کارفرمایان را8 تا 9 هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این سازمان می تواند به شکل قانونی این مطالبات را جذب کند اما هدف این نیست که خط تولید کارگاهها تعطیل شود.


وی با اشاره به اینکه تصمیمات خوبی در سازمان تامین اجتماعی و شستا طی دو سال گذشته اتخاذ شده است، گفت: در دولت تدبیر و امید با اعتماد به مدیران سازمان تامین اجتماعی مدیریت این مجموعه به خود آن واگذار شد.


دکتر نوربخش گزینش سیدمحمدرضا آیت اللهی را به عنوان مدیرعامل جدید شستا که توسط هیات مدیره این مجموعه انتخاب شد را به مدیران شستا تبریک گفت و افزود: این انتخاب هم از بدنه خود شستا انجام شد.

کد مطلب: 52248| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۶/۱ ۱۵:۳۷:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.