استقبال مشتريان از پيامك هاي آني بانك صادرات ايران

بانک و بیمه - فرازنیوز: بانک صادرات ايران به منظور جلب رضایت و تسریع در اطلاع رساني به مشتریان ١١٧ میلیون پیام کوتاه را در تير ماه سالجاری به صورت آنی به تلفن همراه مشتریان بانک ارسال نمود.
کد مطلب: 52281| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۶/۷ ۲۱:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
استقبال مشتريان از پيامك هاي آني بانك صادرات ايران

به گزارش پایگاه خبری"فراز" ، تعداد پیامک های آنی ارسال شده به تلفن همراه مشتریان در خلال تير ماه سال جاری ١١٧ میلیون پیامک رسید. این بانک در راستاي جلب رضایت مشتریان، افزایش رفاه و آسایش آنها و توسعه خدمات نوین سیستم ارسال آنی صورتحساب مشتریان از طریق پیامک را ارتقاء داد و افزايش تعداد پیامک ها بیانگر رضایت و استقبال مشتریان از این خدمت است.


بر این اساس مشتریان این بانک می توانند به منظور اطلاع از تراکنش های مالی صورت گرفته از طریق تلفن همراه، ضمن تکمیل فرم مربوطه در شعبه افتتاح کننده حساب و اعلام تلفن همراه خود از خدمت دریافت صورتحساب آنی برخوردار گردند.


شایان ذکر است بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک بورسي کشور با افتتاح ٤٣ میلیون حساب الكترونيكي ، انجام روزانه به طور میانگین ٢٢ میلیون تراکنش مالی، نصب و راه اندازی بیش از ٤٠٠ هزار دستگاه کارت خوان نقش بسزایی در توسعه و رشد بانکداری الکترونیکی در کشور و کاهش هزینه های ترافیکی و آلودگی هوا داشته است.

کلید واژه ها: بانک صادرات پیامک آنی
کد مطلب: 52281| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۶/۷ ۲۱:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷  ,   March 23, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.