سقوط قطعه‌ای از هواپیما در چهاردانگه!

ایران - فرازنیوز: صبح امروز قطعه‌ای جدا شده از بدن یک هواپیما که گفته می‌شود متعلق به موتور آن بوده، در حوالی چهاردانگه سقوط کرد.
کد مطلب: 52529| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۷/۲۴ ۲:۰:۱۰| نسخه چاپی
سقوط قطعه‌ای از هواپیما در چهاردانگه!

به گزارش فرازنیوز، حوالی ساعت 8 صبح امروز پنجشنبه قطعه‌ای که شباهت زیادی به موتور هواپیما دارد در زمین‌های کشاورزی اطراف چهاردانگه سقوط کرد.

در پی این حادثه عوامل آتش‌نشانی و انتظامی به محل رفته و مشاهده کردند که یک شیء پرحرارت و شعله‌ور که شباهت زیادی به موتور هواپیما دارد، در این قسمت سقوط کرده که بلافاصله شعله‌های آتش مهار شد.

همچنین برخی دیگر از منابع محلی ادعا کردند که در فواصل چند متری از این قطعه قطعات دیگری نیز سقوط کرده است.

جلال ملکی، سخنگوی آتش‌نشانی تهران در این حادثه به ایسنا گفت: اینکه این قطعه مربوط به موتور هواپیما باشد یا خیر باید از سوی کارشناسان مربوطه بررسی شود؛ اما شواهد حاکی از آن است که قطعه جداشده متعلق به یکی از هواپیماهایی بوده که قصد فرود در مهرآباد را داشته است.

 

سقوط قطعه‌ای از هواپیما در چهاردانگه!

ملکی با بیان اینکه آتش‌نشانی نمی‌تواند درباره نوع قطعه نظری بدهد، گفت: عوامل آتش‌نشانی تهران صبح امروز به عنوان نیروی کمکی به محل اعزام شده و خوشبختانه گزارش‌ها حاکی از این است که این حادثه مورد مصدوم نداشته است.

در حال حاضر محل به عوامل انتظامی تحویل داده شده است و پیگیری‌ها از سازمان هواپیمایی ادامه دارد.

براساس برخی گزارش های قطعه سقوط کرده متعلق به بوئینگ 748 ماهان است که صبح امروز در فرودگاه مهرآباد به دلیل نقص ناچار به فرود اضطراری شد.

کد مطلب: 52529| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۷/۲۴ ۲:۰:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 17, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.