مدیرعامل آب معدنی دماوند:

هیچ سندی مبنی بر آلوده بودن آب آشامیدنی دماوند وجود ندارد

تغذیه و سلامت - فرازنیوز: مدیرعامل آب آشامیدنی دماوند در نشستی به ابهامات مطرح شده در خصوص اختلاف نظر سازمان استاندارد و وزارت بهداشت در خصوص آلودگی این آب پاسخ داد.
کد مطلب: 52557| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۷/۲۶ ۱۵:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
هیچ سندی مبنی بر آلوده بودن آب آشامیدنی دماوند وجود ندارد
به گزارش فرازنیوز، میشل راسکائو مدیرعامل شرکت آب آشامیدنی دماوند در نشست خبری با عنوان “شفاف مثل آب” به شفاف سازی موضوع آلوده بودن آب آشامیدنی دماوند که حدود یک ماه پیش از سوی سازمان غذا و دارو مطرح شد، پرداخت.
 
وی با بیان اینکه طی آزمایشات مختلف و اسناد موجود هیچ گونه آلودگی در آب های آشامیدنی دماوند وجود ندارد، گفت: آب آشامیدنی دماوند همیشه عاری از آلودگی بوده، هست و خواهد بود و توقف خط تولید دماوند به صنعت ایران ضربه زد.
 
 
وی افزود: تا بدین لحظه هیچ گونه نتیجه رسمی از سازمان غذا و دارو در خصوص موضوع مطرح شده دریافت نکرده ایم اما مدیران شرکت دماوند با آزمایش آب در آزمایشگاه های مختلف داخلی و خارجی در این یک ماهه تأییدیه سلامت آب را گرفته اند و انجام آزمایشات موجود نشان میدهد که آب دماوند سالم است.
 
مدیرعامل شرکت دماوند در خصوص چرائی این اظهار نظر از سوی ارگان های ذیصلاح گفت: هنوز دلیل تخریب دماوند را نمی دانیم اما می توانم بگویم آب آشامیدنی دماوند همیشه از هرگونه آلودگی عاری بوده و هیچ دستور کتبی مبنی بر توقف خطوط تولید به ما ابلاغ نشده است.
 
راسکائو در ادامه در خصوص این که چرا خط تولید دماوند با دستور سازمان غذا و دارو متوقف شد گفت: ما از وزارت بهداشت فقط تذکر شفاهی گرفته بودیم و در نتیجه به دلیل اینکه به جمع آوری آب دماوند از بازار مبادرت نکردیم در نتیجه همین سوء تفاهم باعث شد که سازمان غذا و دارو دستور توقف خط تولید آب آشامیدنی دماوند را صادر کند.
 
مدیر عامل شرکت آب آشامیدنی دماوند در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص علت  بازگشت سریع و البته شبهه برانگیز دماوند به بازار شد، گفت: این اختلاف نظر مربوط به دستگاه های نظارتی است و جواب این سوالات را که چرا اختلاف نظر بین دو ارگان هست، را از خود این دو دستگاه بگیرید چراکه ما فقط به جای خودمان حرف میزنیم.
 
وی با بیان این مطالب با تاکید خبرنگاران بر موضوع دادن حق السکوت به ارگان ها گفت: ما به هیچ ارگانی پولی پرداخت نکرده ایم و به هیچ عنوان بحث دادن رشوه در این موضوع مطرح نیست.

 

کد مطلب: 52557| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۷/۲۶ ۱۵:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 17, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.