پاسخ برانکو به تیتر روزنامه رقیب پرسپولیس

ایران - فرازنیوز: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برنامه‌های این تیم را برای دیدار برابر نفت تشریح کرد.
کد مطلب: 52828| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۹/۴ ۱۳:۳۷:۱۰| نسخه چاپی
پاسخ برانکو به تیتر روزنامه رقیب پرسپولیس

به گزارش فرازنیوز، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از تمرین امروز پرسپولیس اظهار کرد: همه تمرین‌های ما به روی خبرنگاران باز است و چیزی برای پنهان کردن نداریم. بعضی بازیکنان مشکلات کوچکی دارند. دیروز نوراللهی از ناحیه مچ پا مصدوم شد و علیپور هم مصدومیت مختصر برایش به وجود آمده است اما به غیر از این دو همه سالم هستند. می‌دانیم که امید عالیشاه و کمال کامیابی نیا در دیدار مقابل نفت غایب هستند. باید ببینیم چه کسانی جایگزین خواهند شد. دیروز و امروز دو جلسه تمرین کردیم. فردا استراحت خواهیم داشت و بعد از آن یک جلسه تمرین خواهیم کرد.

سرمربی پرسپولیس در مورد زمین چمن درفشی‌فر هم گفت: زمین می‌تواند به بازیکنان آسیب بزند. روز گذشته نوراللهی به خاطر همین موضوع آسیب دید. ما به دنبال زمین هستیم و می‌خواهیم زمینی پیدا کنیم تا در آن تمرین کنیم تا زمین خودمان ترمیم شود. به سادگی نمی‌توانیم زمین مناسبی برای تمرین پیدا کنیم. بیشتر زمین‌ها اشغال هستند اما ما هم به دنبال پیدا کردن زمین مناسب خواهیم بود.

 

وی درباره تیتر روزنامه استقلال جوان مبنی بر اینکه پرسپولیس بیماری "خودصدرنشین‌بینی" دارد گفت:‌ جمله "من یک رویا دارم" برایتان شناخته شده است. اگر آن‌ها از این جمله من ناراحت هستند، باید بگویم هر کسی حق دارد برای خودش رویا و هدفی داشته باشد. اینکه به این هدف می‌رسیم یا خیر، مسئله دیگری است. شاید آن‌ها فکر می‌کنند ما باید بدون هدف باشیم. ما بدون هدف نیستیم. هرگز این تیم بدون بلندپروازی نمی‌تواند به موفقیت برسد. همین که این را می‌نویسند نشان دهنده این است که از ما می‌ترسند.

کد مطلب: 52828| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۹/۴ ۱۳:۳۷:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶  ,   February 23, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.