نشست مشترک مدیران چادرملو با گروهی از سرمایه گذاران خارجی در تهران

صنایع و بازرگانی - فرازنیوز: به درخواست گروهی از سرمایه گذاران خارجی برای آشنایی با فعالیت ها و طرح ها و برنامه های آتی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ، نشست مشترکی در سالن کنفرانس این شرکت در تهران برگزار شد .
کد مطلب: 52852| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۹/۸ ۹:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
نشست مشترک مدیران چادرملو با گروهی از سرمایه گذاران خارجی در تهران
به گزارش پایگاه خبری"فراز"  ، در این نشست که 20 تن از سرمایه گذاران از کشور های فرانسه، انگلستان، هلند، ایرلند ، ترکیه، اردن،لبنان، هندوستان، آفریقای جنوبی و زیمبابوه و جمعی از مدیران شرکت چادرملو حضور داشتند، مهندس محمد نوریان توضیحاتی در خصوص فعالیت های شرکت چادرملو و طرح ها و برنامه های توسعه بخش این شرکت بمنظور تکمیل زنجیره تولید و همچنین میزان سرمایه گذاری های این شرکت در طرح ها توسعه و در دست اجرا ارائه کرد . سپس به پرسش های حاضران در خصوص میزان هزینه تولید هر تن سنگ آهن و فرآورده های آن و نیز وضعیت سود دهی شرکت پاسخ گفت .
 
مهندس نوریان همچنین تاکید کرد برای حفظ بازار رقابت در تولید سنگ آهن راهی جز کاهش هزینه های تولید نیست و ما نیز یکی از مهمترین  برنامه های دستور کار خو درا  رسیدن به این هدف در نظر گرفتیم .
 
سرمایه گذاران خارجی نیز ضمن معظم توصیف کردن چادرملو، از اینکه توانسته در شرایط تحریم ها و همچنین کاهش قیمت جهانی سنگ آهن و محصولاتی فولادی، همچنان به اجرای طرح های توسعه خود بپردازد را  نشان از دور اندیشی و توان بالای مدیران شرکت عنوان کردند .
کد مطلب: 52852| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۹/۸ ۹:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.