تجارت خشن چینی‌ها را ببینید + تصاویر

محیط زیست گردشگری - فرازنیوز: چین در حالی دومین تولیدکننده پوست روباه در جهان به شمار می‌رود که پرورش‌دهندگان این حیوان از روش‌های خشن و غیر انسانی برای تجارت خود بهره می‌برند.
کد مطلب: 53051| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۹/۲۵ ۷:۳۸:۱۰| نسخه چاپی
تجارت خشن چینی‌ها را ببینید + تصاویر

چین دومین تولیدکنندۀ بزرگِ پوست روباه در جهان به شمار می‌رود و صنعت خز این کشور هر ساله بالغ بر 5.1 میلیون روباه را پرورش و با پوستشان تجارت می‌کند.

 

در مراکز پرورش روباه صد‌ها روباه در کنار هم و در قفس‌های تنگ نگهداری می‌شوند؛ کار‌شناسان محیط زیست معتقدند کنار هم نگه‌داشتن روباه‌ها بیشترین آسیب را به این حیوانات وارد می‌کند، چراکه روباه‌ها با بو ارتباط برقرار کرده و از ترشحات غده و علائم ادراری برای پیغام دادن مبنی بر اشغال یک قلمرو استفاده می‌کنند. در این قفس‌ها آن مجبور هستند در بالا یا نزدیک به مدفوع همتایانشان که روی هم قرار می‌گیرند، زندگی کنند.

 

بعد از موافقت خریداران با قیمت، پرورش‌دهندگان، روباه را از قفس درآورده و در ابتدا آن‌ها را با سر محکم به زمین می‌کوبند؛ این کار به منظور بی‌حس کردن حیوان انجام می‌گیرد. فروشندگان پوست روباه برای آنکه آسیبی به پوست روباه نرسد معمولاً از ضربات محکم و فشردن گلو برای کشتن حیوان استفاده می‌کنند.

 

این روش برای کندن پوست روباه، در بسیاری مواقع با کندن پوست در حالی که حیوان هنوز زنده است، به پایان می‌رسد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کد مطلب: 53051| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۹/۲۵ ۷:۳۸:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 21, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.