تصاویر پدر و پسری که کاندیدای خبرگان شدند

سیاست داخلی - یک پدر و پسر همراه با هم کاندیدای مجلس خبرگان رهبری شدند.
کد مطلب: 53158| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۳ ۱۵:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
تصاویر پدر و پسری که کاندیدای خبرگان شدند

به گزارش فرازنیوز، ظهر امروز یک پدر و پسر که هر دو آن‌ها نیز روحانی بودند، با حضور در فرمانداری قم، برای کاندیداتوری در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از حوزه استان اصفهان ثبت نام کردند.

حجت الاسلام «مهدی سلیمانی اردهالی» پدر و متولد ۱۳۴۰ و حجت‌الاسلام «محمدحسین اردهالی» پسر و متولد ۱۳۶۶، هر دو همراه با هم فرم‌های ثبت نام کاندیداتوری در مجلس خبرگان رهبری را تکمیل می‌کردند.

حجت‌الاسلام «مهدی سلیمانی اردهالی» در حال حاضر امام جمعه مشهد اردهال از توابع کاشان، استاد حوزه علمیه قم و دبیر تشکل اساتید ولایی حوزه علمیه و همچنین حجت‌الاسلام «محمدحسین سلیمانی اردهالی» نیز دانش آموخته دکترای حقوق خصوصی از دانشگاه کاشان و در حال حاضر استاد دانشگاه کاشان و حوزه علمیه قم است.

«مهدی سلیمانی اردهالی»، در جمع خبرنگاران گفت: پسرم از استعداد بالایی برخوردار بوده و علاوه بر آنکه در آزمون اجتهاد خبرگان قبول شده است، در حال حاضر استاد سه دانشگاه در کاشان و استاد حوزه علمیه قم است و فکر می‌کنم مجموعه اطلاعات علمی و سیاسی ایشان می‌تواند پشتوانه خوبی برای مجلس خبرگان رهبری باشد؛ به همین جهت از ایشان خواستم کاندیدای خبرگان شود.

«محمدحسین سلیمانی اردهالی» نیز به خبرنگاران گفت: برای من افتخاری است که کاندیدای مجلس خبرگان باشم و تجربه جدیدی است که می‌تواند برای من مفید باشد؛ در خصوص پدرم نیز باید بگویم که خطبه‌های نماز جمعه ایشان در منطقه اردهال و کاشان زبانزد بوده و در خصوص شخص بنده نیز، هم حق پدری و هم حق استادی داشتند، چرا که راه را به من نشان دادند.

کد مطلب: 53158| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۳ ۱۵:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 19, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.