نسخه دوم عینک گوگل در راه است + تصاویر

تازه های علمی - فرازنیوز: یکی از ویژگی‌های جدید و جالب توجه عینک جدید گوگل تا شدن آن توسط کاربر می‌باشد.
کد مطلب: 53260| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۱۰ ۱۰:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
نسخه دوم عینک گوگل در راه است + تصاویر

به گزارش فرازنیوز، پروژه عینک گوگل یکی از پرامیدترین دستگاه‌هایی بود که پس از تصمیم گوگل مبنی بر نگه داشتن آن در سطح تحقیقاتی و غیرمصرفی خیلی زود به فراموشی سپرده شد.


اما جانشین این پروژه موسوم به نسخه تجاری عینک گوگل پروژه‌ای است که اکنون توسط تونی فادل مؤسس نست اداره می‌شود به خوبی پیش می‌رود و ظاهرا برای رونمایی رسمی آماده می‌شود. تصاویر جدیدی از این وسیله توسط گوگل منتشر شده است.

 
فادل پروژه عینک گوگل را اوایل امسال تحویل گرفت. وی یکی از کهنه کاران صنعت سخت‌افزار است که از سوی اپل تحسین شده و زمانیکه شرکت نست را در سال ۲۰۱۴ خریداری کرد به گوگل پیوست.

اگرچه عینک جدید گوگل با نسخه قبلی در ظاهر چندان متفاوت به نظر نمی‌رسد، یک نکته جدید اینست که اکنون کاربر قادر خواهد بود که عینک را تا کند.
همچنین عینک جدید سخت‌افزار بهتری دارد و یک پردازنده اینتل اتم به همراه باتری بهتر، وای.فای قوی‌تر و مدیریت ارتقا یافته گرما روی آن سوار شده است.


همچنین گزارش‌ها حاکی از اینست که باتری‌های خارجی برای این محصول در نظر گرفته شده‌اند که به صورت آهن‌ربایی به عینک می‌چسبند.

 


گوگل از برنامه‌نویسان دعوت کرده که اپلیکیشن‌های ویژه‌ای را در زمینه‌های بهداشت و درمان، آموزش و تولید برای این عینک بنویسند.

کد مطلب: 53260| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱۰/۱۰ ۱۰:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 24, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.