اخراج معتادان غیرتهرانی از پایتخت

آسیب های اجتماعی - فرازنیوز: قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به جمع‌آوری ۷۱۱ معتاد شهرستانی در طول اجرای طرح ساماندهی معتادان متجاهر در تهران گفت: در حال حاضر به دنبال رایزنی با مقامات قضایی به منظور اعطای مجوز برای بازگرداندن این معتادان به شهرهای خود هستیم.
کد مطلب: 54028| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۱ ۲:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
اخراج معتادان غیرتهرانی از پایتخت

به گزارش فرازنیوز، علیرضا جزینی  با اشاره به گزارش‌هایی در خصوص وضعیت نابسامان پیاده‌راه 17 شهریور اظهار داشت: در حال حاضر 40 پاتوق و محل تجمع معتادان در تهران وجود دارد که یکی از این مراکز، در حاشیه میدان امام حسین (ع) است.
 
وی با تأکید بر ساماندهی این مراکز و تلاش برای جمع‌آوری معتادان در هفته‌های اخیر گفت: در هفته‌های اخیر 5 هزار و 400 نفر در تهران جمع‌آوری شدند که پس از غربالگری، 4333 نفر به مراکز درمانی اعزام شدند.
 
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه در میان دستگیر شدگان 160 تبعه خارجی وجود داشتند، افزود: در میان این معتادان، 711 نفر معتاد شهرستانی نیز شناسایی شدند که در این راستا، اقدامات لازم در حال پیگیری است.
 
جزینی در پاسخ به این سوال که آیا تصمیمات قبلی برای بازگرداندن معتادان شهرستانی به شهرهای خود، همچنان پابرجا خواهد بود یا خیر گفت: در حال حاضر به دنبال رایزنی با مقامات قضایی به منظور اعطای مجوز برای بازگرداندن این معتادان به شهرهای خود هستیم.
 
وی خاطرنشان کرد: بازگرداندن معتادان شهرستانی متجاهر دستگیر شده در تهران به هیچ وجه به معنای «تبعید» آن‌ها نیست.

کلید واژه ها:
کد مطلب: 54028| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۱ ۲:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 21, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.