تعیین تکلیف پرونده های شهرداری منطقه 6 و بنیاد شهید و امور ایثارگران

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: با هدف کمک به افزایش کیفیت خدمات رسانی به جامعه ایثارگران وتعیین تکلیف پرونده های فی ما بین شهرداری و بنیاد شهید و امور ایثارگران طی تفاهمنامه ای کلیه مطالبات میان شهرداری واین نهاد تسویه و حل وفصل شد.
کد مطلب: 54077| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۵ ۱۴:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
 تعیین تکلیف پرونده های شهرداری منطقه 6 و بنیاد شهید و امور ایثارگران

 به گزارش پایگاه خبری"فراز"  ،این تفاهمنامه  در جلسه ای که با حضور عظیم بابایی شهردار منطقه ، مهدی شادالویی مدیرعامل سازمان اموال و املاک کوثر، میرزا حسینی مدیر کل امور نهادها و سازمان های شهرداری تهران وجمعی از معاونین و مدیران در سالن جلسات شهرداری منطقه 6 برگزار شد، به امضا رسید.

با این تفاهم نامه شهرداری منطقه 6 موافقت کرد تا ضمن حل و فصل پرونده های ملکی سطح منطقه که متعلق به بنیاد شهید بوده  و برخی از آنها نیز قابلیت تبدیل به سرانه های مناسب شهری را دارد، با کمک به تجمیع پلاک های مربوط به این نهاد در سطح منطقه در قالب تهاتر ، شرایط مناسب برای تجمیع ساختمانهای بنیاد شهید و امور ایثارگران شهر تهران را فراهم آورد.

بر این اساس با تجمیع ساختمانهای متعدد خدمات رسان به خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران که پس از امضای این تفاهمنامه اجرایی خواهد شد ، شرایط و امکانات رفاهی مناسب تری  برای این قشر فراهم می سازد تا با مراجعه یکباره به مجموعه تجمیعی بنیاد ضمن کاهش سفر های دورن شهری با شرایط مناسب تری از خدمات این نهاد بهره گیرند.

براساس این تفاهمنامه همچنین سازمان املاک کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران  متعهد شد تا نسبت به پرداخت دیون خود به شهرداری تهران تا پایان سال اقدام کرده و همکاری لازم را به منظور تسویه نهایی وبه روز رسانی و مطالبات انجام دهد. 

کد مطلب: 54077| زمان انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۵ ۱۴:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸  ,   April 19, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.