متخصصان علوم تشریح گرد هم می‌آیند

علمی و پزشکی - فرازنیوز: دوازدهمین کنگره سراسری علوم تشریحی ایران 15 تا 17 اردیبهشت در سالن امام خمینی (ره) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود.
کد مطلب: 54449| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۲/۴ ۱۴:۲:۱۰| نسخه چاپی
متخصصان علوم تشریح گرد هم می‌آیند

به گزارش پایگاه خبری"فراز"  دکتر محسن نوروزیان در آستانه برگزاری دوازدهمین کنگره سراسری علوم تشریحی ایران که ۱۵ الی ۱۷ اردیبهشت در تالار امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد، گفت: از محورهای مهم این کنگره می‌توان به آناتومی بالینی و جراحی، آناتومی سطحی، آناتومی رادیولوژی، بافت‌شناسی و مورفومتری، جنین‌شناسی، آنتروپولوژی، سلولهای بنیادی، مهندسی بافت، علوم اعصاب، بیولوژی تولید مثل، آموزش علوم تشریحی، آناتومی مقایسه‌ای، اخلاق حرفه‌ای، علوم تشریح از دیدگاه قرآن و حدیث، هنر و آناتومی و آناتومی در تربیت بدنی اشاره کرد.

دبیر علمی دوازدهمین کنگره سرارس علوم تشریحی ایران، افزود: این کنگره توسط گروه بیولوژی و علوم تشریحی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، انجمن علوم تشریحی ایران و همکاری دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور و با حضور اندیشمندان، پژوهشگران و مسئولان در کشور و منطقه برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد: علاقه مندان به حضور در این کنگره می‌توانند جهت ثبت نام تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت به سایت کنگره به نشانی www.isasc2016.irمراجعه کنند تا در این هم‌اندیشی بزرگ حضور داشته باشند و از آخرین دستاوردهای این حوزه آگاه شوند.

 

نوروزیان عنوان کرد: به اطلاع شرکت کنندگان محترم می‌رساند، با توجه به مصوبه کمیته برگزاری کنگره و با هدف حضور حداکثری علاقمندان به شرکت در این رویداد علمی تخفیف ویژه‌ای جهت ثبت نام دارندگان مدرک دکتری تخصصی و متخصص در کلیه رشته‌های پزشکی، دارندگان مدرک دکتری حرفه‌ای، کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی و دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی در نظر گرفته شده است.

 

دبیر علمی دوازدهمین کنگره سراسری علوم تشریحی ایران، خاطرنشان کرد: در حاشیه این کنگره 4 کارگاه آموزشی در مورخ 13 و 14 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد .

 

کد مطلب: 54449| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۲/۴ ۱۴:۲:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.