انتصاب مديريت آموزش بانك ايران زمين

بانک و بیمه - فرازنیوز: مديريت آموزش بانك ايران زمين طي حكمي از سوي مدير عامل معرفي شد.
کد مطلب: 54996| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۴/۸ ۱۰:۴۲:۱۰| نسخه چاپی
انتصاب مديريت آموزش بانك ايران زمين

به گزارش فرازنیوز، عبدالمجيد پورسعيد مدير عامل بانك ايران زمين طي حكمي اصغر اميرشكري را به سمت مديريت آموزش بانك منصوب كرد.
هادي قديمي عضو هيات مديره بانك با تشكر از مديريت سابق آموزش اظهار داشت: اميرشكري از مديران با سابقه بانكي است كه اميدواريم با اشراف به حوزه آموزش، رشد خوبي را در اين مديريت شاهد باشيم.


قديمي افزود: زحمات زيادي در مديريت هاي قبلي كشيده شده اما امروز ما انتظار داريم مديريت آموزش متفاوت تر از گذشته قدم بردارد و كارهايي را انجام دهد كه روند حركتي در اين بخش را تسريع كند.  


قديمي با تاكيد بر ارتقاء سطح آموزشي همكاران گفت: آموزش‌ها بايد به سمت آموزشهاي كاربردي برده شود، طوريكه ما اثربخشي آن را در حوزه عملكرد همكاران مشاهده كنيم.


اين عضو هيات مديره آموزش و منابع انساني را دو عنصر اساسي و سرمايه اصلي هر سازماني دانست و از اين دو مديريت خواست با هماهنگي هرچه بيشتر از توان هر دو بخش براي پيشبرد اهداف بانك بهره بگيرند.


در ادامه اميرشكري به تشريح برنامه هاي خود پرداخت و اظهار اميدواري كرد با همكاري ساير مديريت ها بتواند ضمن پياده سازي ايده‌ها، تحولات مثبتي را در حوزه آموزش بانك ايران زمين رقم بزند. 


در حكم اميرشكري آمده است نظر به تخصص و توانمنديها و تجربيات جنابعالي به موجب اين حكم به عنوان مدير آموزش منصوب مي شويد. تا در چارچوب ضوابط و مقررات بانك انجام وظيفه فرمائيد.


موفقيت شما را براي بكار گيري مجموعه عوامل و امكانات در جهت انجام وظايف، مسئوليت هاي محوله در راستاي تحقق اهداف عاليه بانك از خداوند متعال مسئلت دارم.

کلید واژه ها: بانک ایران زمین
کد مطلب: 54996| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۴/۸ ۱۰:۴۲:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.