ستاد مرکزی گرامیداشت دهۀ امامت و ولایت تشکیل شد

دين و مذهب - فرازنیوز: اولين نشست ستاد مرکزی گرامیداشت ایام دهۀ امامت و ولایت با حضور اعضای این ستاد تشکیل شد .
کد مطلب: 55006| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۴/۸ ۱۴:۵۷:۱۰| نسخه چاپی
ستاد مرکزی گرامیداشت دهۀ امامت و ولایت تشکیل شد

به گزارش "فرازنیوز" در این نشست دکتر حسین ظریف منش مدیرعامل بنیاد بین المللی غدیر ضمن تشریح برخی از برنامه ها و اقدامات فرهنگی این ستاد در داخل وخارج از کشور ، وظایف و اختیارات هریک از کمیته های این ستاد را تشریح کرد .

ظریفمنش گفت : در دهه امامت و ولايت با اهتمام همه دست اندركاران و استقبال عمومي شاهد رشد کیفی و کمّی برنامه ها خواهيم بود .در سال جاری برنامه های متنوع و اثرگزاری براي مخاطبين مختلف جامعه تدوین کرده ایم که این برنامه ها طی ابلاغیه ای به تمامی دفاتر نمایندگیهای این بنیاد در استانها و شهرستانها ، سازمانها و نهادها و دستگاه های اجرایی کشور ابلاغ شده است .

ریس ستاد برگزاری جشنهای دهۀ امامت و ولایت گفت : از تمامی دفاتر بنیاد بین المللی غدیر در سراسر کشور خواسته شده است تا هرچه سریعتر ستاد های اجرایی استانی خود را با مشارکت و حضور سایر دستگاه های فرهنگی و اجرایی استان تشکیل بدهند و طی جدول زمانبندی دقیقی با تشکیل جلسات هفتگی ستاد ، برنامه های ابلاغی را پیگیری و عملیاتی نمایند . لازم به توضيح است كه دهه امامت و ولايت هر سال از عيد سعيد قربان تا عيد سعيد غدير با هدف گراميداشت غدير و افزايش معرفت جامعه نسبت به پيامهای غدير برگزار مي گردد .

کد مطلب: 55006| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۴/۸ ۱۴:۵۷:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶  ,   September 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.