با حضور صباغی صورت گرفت:

"میرزائی‌پور"سرپرست معاونت اداره‌کل روابط عمومی پست بانک شد

بانک و بیمه - فرازنیوز: "علی میرزائی‌پور "به سمت سرپرست معاونت اداره‌کل روابط عمومی منصوب شد.
کد مطلب: 55286| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۴ ۱۷:۱۵:۱۰| نسخه چاپی

به گزارش فرازنیوز، صباغی - عضو هیأت مدیره پست‌بانک‌ایران در مراسم معارفه سرپرست جدید معاونت روابط عمومی این بانک گفت: روابط عمومی سازمان‌ها بایستی تبلیغات و اطلاع‌رسانی درست را در رأس امور خود قرار دهند.

وی با تبریک به معاون جدید و تقدیر از کارکنان مجموعه روابط عمومی تصریح کرد: باید با آسیب‌شناسی علمی از تجارب و فعالیت‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی گذشته استفاده کرده و درصدد تقویت آن بود.

صباغی افزود: روابط ‌عمومی ‌در سازمان‌ها واحدی بسیار مهم و مؤثر است که می‌تواند با هدایت مناسب افکار عمومی، تصویری مثبت از سازمان به آنان ارائه کند.

وی درپایان برگسترش همه‌جانبه همکاری‌ها با سازمان‌ها و ارائه ایده‌های خلاقانه در روابط عمومی تأکید و رابطه خوب و صمیمانه و عاطفی کارکنان روابط عمومی را بسیار ارزشمند و مثبت برشمرد.

سیدرحمان حسین‌پور- رئیس اداره‌کل حوزه مدیریت و روابط عمومی نیز ضمن تقدیر از تلاش‌های و زحمات تمامی کارکنان این مجموعه اظهارداشت: روابط عمومی واحدی فرهنگی است که همواره اقدامات و فعالیت‌های آن در یک سازمان اثرگذار می باشد.

همچنین درپایان این مراسم؛ ابلاغ انتصاب علی میرزائی‌پور به سمت سرپرست معاونت اداره‌کل روابط عمومی توسط دکتر صباغی به وی اعطاء شد.

گفتنی است: میرزائی‌پور دارای کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی و بیش از 17سال سابقه در بخش‌های مختلف روابط عمومی پست‌بانک‌ایران است و پیش از این نیز به‌عنوان رئیس گروه اطلاع‌رسانی و اخبار این بانک مشغول به خدمت‌ بوده است.

شایان ذکر است: طی ابلاغ‌های جداگانه از سوی  فرحی مدیرعامل پست‌بانک‌ایران، بابک روشنی به سمت سرپرست معاونت سلامت و رفاه اداره‌کل سرمایه انسانی و رفاه، علیرضا علیزاده به سمت معاونت بهبود فرآیندها و استانداردها اداره کل سازمان و بهبود روشها، نیما افضل‌پور به‌سمت سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و کنترل برنامه‌ها اداره‌کل تحقیقات و برنامه‌ریزی و حجت بهزاد سرپرست معاونت مدیریت شعب استان سیستان و بلوچستان منصوب شدند.

کد مطلب: 55286| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۴ ۱۷:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸  ,   March 22, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.