پیش بینی المپیک در تبیان

دانشگاه و پژوهش - فرازنیوز: بخش ورزشی تبیان به کسانی که بتوانند پیش بینی درستی از جایگاه کاروان ایران در المپیک ریو داشته باشند، جوایز نفیسی اهدا خواهد کرد.
کد مطلب: 55355| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۱۰ ۹:۱۳:۱۰| نسخه چاپی
پیش بینی المپیک در تبیان

به گزارش "فرازنیوز" ، دو هفته دیگر "جشن ورزش" به میزبانی برزیل استارت می خورد؛ رقابت هایی که با شعار همیشگی المپیک، یعنی صلح در پایتخت برزیل از 15 مرداد به مدت سه هفته برگزار می شود و 10500 ورزشکار از 206 کشور جهان با هم به رقابت خواهند پرداخت.

کاروان ایران نیز، با 63 ورزشکار در قالب 14 رشته ورزشی در رقابت های ریو شرکت می کند.

تیراندازی با کمان، دوومیدانی، بوکس، دوچرخه سواری، شمشیربازی، جودو، رویینگ، تیراندازی، شنا، پینگ پنگ، تکواندو، والیبال، وزنه برداری و کشتی چهارده رشته ای هستند که 63 ورزشکار ایرانی در قالب این تیم ها به مصاف حریفان می روند.

کاروان ایران در دوره گذشته المپیک موفق شد نتایج درخشانی را کسب کند و در میان بیش از 200 کشور رتبه هفدهم را از آن خود کند.

در این دوره نیز، کاروان المپیک ایران نسبت به دوره  گذشته تعداد ورزشکار بیشتری را با خود راهی بزرگترین نمایشگاه ورزش کرده و امید فراوانی به کسب نتایج درخشان تر از گذشته را دارد.

بخش ورزشی تبیان نیز، جهت افزایش شور المپیکی در میان کاربران خود،  به 5  نفر از کسانی که بتوانند پیش بینی درستی از جایگاه کاروان ایران در المپیک ریو داشته باشند، 5 ربع سکه بهار آزادی اهدا خواهد کرد.

کد مطلب: 55355| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۱۰ ۹:۱۳:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 19, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.