هفتم شهریور ماه ؛

مراسم اختتامیه جشنواره هنری حقوق بشر آمریكایی برگزار می‌شود

ادبیات و هنر - فرازنیوز: مراسم اختتامیه نخستین جشنواره هنری حقوق بشر آمریكایی هفتم شهریور ماه 1395، با حضور و معرفی برگزیدگان در حوزه هنری برگزار می‌شود.
کد مطلب: 55469| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۱۸ ۱۶:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
 مراسم اختتامیه جشنواره هنری حقوق بشر آمریكایی برگزار می‌شود

به گزارش "فرازنیوز" ، دبیرخانه پویش مردمی افشای حقوق بشر آمریكایی مراسم اختتامیه نخستین جشنواره هنری حقوق بشر آمریكایی را ساعت 18 یكشنبه هفتم شهریور ماه 1395 برگزار می‌كند.

علاقه مندان برای حضور در این مراسم می‌توانند در زمان یاد شده به سالن اجتماعات سوره حوزه هنری واقع در  خیابان سمیه، نرسیده به پل حافظ مراجعه كنند.

در این دوره جشنواره هنری حقوق بشر آمریكایی، حدود 800 اثر در بخش های مختلف به حوزه هنری البرز به عنوان دبیرخانه جشنواره رسید. این آثار در قالب‌های موشن گرافیك، اینفوگرافیك، پوستر و تابلو مقاله، عكاسی چیدمان و كاریكاتور تولید و به این جشنواره ارسال شده است.

گفتنی است این 800 اثر توسط 350 نفر از هنرمندان ارزشی سراسر كشور در جشنواره شركت داده شده اند. بسیاری از آثار این جشنواره مبتنی بر پژوهش «ماهیت و مصادیق حقوق بشر آمریكایی» تولید شده كه توسط دبیرخانه و به شكل ویژه در موضوع حقوق بشر آمریكایی به انجام رسیده و در اختیار هنرمندان قرار گرفته بوده است.

حسین نیرومند، كوروش پارسانژاد و سید احسان باقری به عنوان  اعضای  اصلی هیئت داوران نخستین جشنواره هنری حقوق بشر آمریكایی معرفی شدند.

اعضای اصلی هیئت داوران در سه گرایش كاریكاتور، گرافیك و عكاسی فعالیت هنری گسترده ای داشته اند و بخش های مختلف جشنواره از جمله موشن گرافیك، اینفوگرافیك، پوستر، عكاسی چیدمان و كاریكاتور با سرپرستی ایشان مورد كارشناسی و داوری قرار خواهند گرفت.

کد مطلب: 55469| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۵/۱۸ ۱۶:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.