مدير روابط عمومي سازمان اموال تمليكي خواستار شد:

خود داری از اظهار نظرهاي غير مسئولانه در خصوص كالاهاي قاچاق

اقتصاد ایران - فرازنیوز: مجتبي خلفي مشاور مديرعامل و مدير روابط عمومي سازمان جمع آوري و فروش اموال تمليكي با انتقاد از برخي اظهارات رئيس انجمن واردكنندگان خودرو افزود : سازمان اموال تمليكي براساس قوانين مصوب مجلس شوراي اسلامي نسبت به تعيين تكليف اموال منقول و غير منقولي كه به انحاء مختلف به تملك دولت درآمده است ، اقدام مي نمايد و بديهي است براساس آئين نامه مواد 55 و 56 قانون مبارزه با قاچاق كالا و ارز كه در ماه گذشته به تصويب هيات محترم دولت رسيد به انجام تكاليف حاكميتي خود ادامه خواهد داد .
کد مطلب: 56022| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۶/۱۳ ۱۶:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
 خود داری از اظهار نظرهاي غير مسئولانه در خصوص كالاهاي قاچاق

به گزارش"فرازنیوز"  مجتبی خلفی تصريح كرد : از آنجائيكه اجراي آئين نامه جديد ابلاغي در راستاي منويات مقام معظم رهبري ( مدظله العالي ) صورت مي پذيرد ، از نظرات كارشناسانه صاحب نظران در اين خصوص استقبال می کنیم و افزود : در ماه هاي اخير كارشناسان و صاحب نظران متعددي در خصوص بررسي ابعاد اقتصادي و حقوقي نحوه برخورد با كالاي قاچاق اظهار نظر نموده اند كه جا دارد از ارائه نظرات كارشناسانه آنان تقدير نماييم .


وي در ادامه با انتقاد از اظهارات رئيس انجمن واردكنندگان خودرو در خصوص وظايف سازمان اموال تمليكي افزود : ضمن استقبال از نظرات فني و كارشناسانه صاحب نظران ، از رئيس انجمن واردكنندگان خودرو ميخواهيم از اظهار نظرهاي غير مسئولانه در خصوص وظايف سازمان اموال تمليكي خودداري كند .


وي تصريح كرد : در تكليف جديد قانون مبارزه با قاچاق كالا و ارز نحوه تعيين تكليف كالاهاي قاچاق براساس قانون در صلاحيت سازمان جمع آوري و فروش اموال تمليكي است و اظهارات رئيس انجمن واردكنندگان در خصوص مدت زمان رسيدگي ، نحوه امحاء و يا صادرات كالاي قاچاق و يا اتهام قاچاقچي بودن خريداران اموال تمليكي ، غير مسئولانه و خارج از وظایف ایشان است .


مدير روابط عمومي سازمان اموال تمليكي افزود : آئين نامه نحوه انهدام كالاهاي قاچاق و صادرات كالاهاي بادوام در دست تدوين است و تا قبل از اين نيز فروش اموال تمليكي مطابق با قوانين و مقررات كشور انجام پذيرفته است .


وي در خاتمه افزود : به نظر مي رسد هياهو و جنجال در خصوص انهدام برخي كالاهاي لوكس قاچاق كه تعدادشان بسيار اندك است ، به دليل منافع اشخاص خاص ، در افزايش قيمت كالاهاي مشابه ، در اختيارشان صورت می گیرد .  
 

کد مطلب: 56022| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۶/۱۳ ۱۶:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.