نها 2 میلیون رشوه برای وارد کردن بنز

صنایع و بازرگانی - فرازنیوز: علیرضا جمشیدی شب گذشته در برنامه نگاه یک شبکه یک سیما خبر داد:.
کد مطلب: 56025| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۶/۱۴ ۱۰:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
نها 2 میلیون رشوه برای وارد کردن بنز

علیرضا جمشیدی شب گذشته در برنامه نگاه یک شبکه یک سیما خبر داد: در پنج ماه ابتدایی امسال در بحث برخورد با پرونده های مهم و ملی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۵۱ درصد افزایش برخورد داشته ایم و سمت و سوی تعزیرات به سمت پرونده های کلان رفته است.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به اینکه ۲۶ درصد میزان جرایم قاچاقچیان در این مدت افزایش پیدا کرده است افزود: در پنج ماه ابتدایی سال گذشته ۱۸۶ میلیارد تومان جریمه کردیم که در مدت مشابه امسال به ۲۳۶ میلیارد تومان رسیده است.

وی افزود: یکی از افراد سرشناس در پرونده بنزهای شیراز پیگیری می کرد و به دهها طریق قصد ملاقات با من داشت و ابتدا به دفترم شماره تلفن می دادند که با آنها تماس بگیرم و بعد به دنبال وقت ملاقات بودند و در ادامه چندین پیامک به من زدند که فلان عروسی را در هتل هما داریم و مرا به حضور در این عروسی دعوت کردند.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: آخرین پیامک مربوط به خانمی بود که وقت ملاقات می خواست و مشخص شد که به صورت شبکه ای بنزهای بسیار گرانقیمت را وارد می کردند که ما خیلی دوست داشتیم این بنزها امحا شود اما برخی در کشور مخالف بودند و اعتقاد داشتند باید این خودروهای لوکس فروخته و به خزانه واریز شود.

وی افزود: در پرونده بنزهای وارداتی یکی از متهمان زن برای رسیدن به اهداف خود دو میلیون تومان رشوه داده بود که خوشبختانه از چشم نظارت و بازرسی تغزیرات دور نماند.

کلید واژه ها: واردات بنز رشوه
کد مطلب: 56025| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۶/۱۴ ۱۰:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.