بازدید رئیس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران از شعب استان یزد

دانش و فن آوری - فرازنیوز: محسن پدرام رئیس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور ارزیابی عملکرد و بررسی میزان منابع، مصارف و مطالبات بانکی، از مدیریت شعب استان یزد بازدید کرد.
کد مطلب: 56101| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۶/۱۶ ۱۳:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
بازدید رئیس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران از شعب استان یزد

به گزارش اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران، ارزیابی آمار عملکردی شعب استان در حوزه بازاریابی و جذب منابع، تخصیص بهینه منابع، بررسی نحوه پیگیری شعب در وصول مطالبات، مطالعه درخصوص پتانسیل های موجود و عملکرد ستاد و شعب در جذب منابع پایدار از جمله اهداف این بازدیدها بود.

در این سفر، رئیس هیات مدیره بانک علاوه بر بازدید از شعبه مرکزی و دوایر ستادی مدیریت شعب استان یزد از شعب شهید رجایی، بعثت، نواب، طالقانی و باجه مریم آباد بازدید نمود.

پدرام در بازدید از شعب این استان ضمن تاکید بر رعایت اصول مشتری مداری بیان داشت: باید با تلاش بیشتر و ایجاد تعامل بهتر، برنامه ریزی مدون و مناسبی برای معرفی و تشریح خدمات بانک به مردم و سازمان ها و نهادهای مختلف صورت پذیرد.

رییس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران افزود: برگزاری جلسات مستمر با مشتریان و شرکت ها به منظور تبلیغ و ارایه سرویس های مختلف بانکی با هدف جذب منابع بیشتر از اهمیت ویژه ای برخوردار است و کمیته بازاریابی استان باید در این امر مهم، اهتمام ورزد.

شایان ذکر است، توکلی مدیر امور استان ها و اقدامی رییس اداره سازمان و برنامه ریزی در این سفر حضور داشتند.

 

کد مطلب: 56101| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۶/۱۶ ۱۳:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 17, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.