عجیب‌ترین رکوردهای گینس

اجتماعی - فرازنیوز: نشریه گاردین در مطلبی به رکوردهای عجیب و غریب ثبت شده در گینس پرداخت.
کد مطلب: 56142| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۶/۱۸ ۱۴:۳۲:۱۰| نسخه چاپی
عجیب‌ترین رکوردهای گینس

به گزارش فرازنیوزبه نقل از پایگاه خبری نشریه گاردین، جوانترین زن با ریش کامل، درازترین گربه و یک شتر بی‌کوهان که رکورددار بیشترین پرش ارتفاع است، عجیب‌ترین مواردی هستند که به تازگی وارد رکوردهای جهانی گینس شده‌اند. 

بر این اساس، هارنام کور – دختر جوان اهل برکشایر انگلیس – با بیش از 15 سانتی متر ریش اعلام کرد قرار گرفتنش در کتاب رکوردهای گینس بسیار طبیعی است. او با 24 سال و 282 روز سن، جوانترین دختری است که به طور کامل ریش دارد. مشکلات هورمونی دلیل اصلی رشد بیش از حد ریش این دختر انگلیسی است. او اولین دختر با ریش است که در فرش قرمز هفته مد لندن راه رفت. 

 

عجیب‌ترین رکوردهای گینس؛ از ریش‌های بلند دختر جوان انگلیسی تا درازترین گربه خانگی+تصاویرکلسی گیل، مالک بزرگترین گربه‌ از نژاد "مین کون" – بزرگترین نژاد گربه خانگی – به نام لودو است. لودو همینک 118 سانتی متر طول دارد و رکورددار بزرگترین گربه خانگی گینس است.  گیل گربه‌ خود را آرام و عاشق خواب خوب معرفی می‌کند. 

عجیب‌ترین رکوردهای گینس؛ از ریش‌های بلند دختر جوان انگلیسی تا درازترین گربه خانگی+تصاویرکاسپا، شتر بی‌کوهان 9 ساله‌ای است که در مزرعه‌ای در شمال ولز زندگی می‌کند و می‌تواند از حصاری به ارتفاع یک متر و 13 سانتی متر بپرد.

عجیب‌ترین رکوردهای گینس؛ از ریش‌های بلند دختر جوان انگلیسی تا درازترین گربه خانگی+تصاویرجوزف تودلینگ، بدل کار 36 ساله اتریشی نیز بدن خود را به مدت 5 دقیقه و 41 ثانیه بدون اکسیژن به آتش کشید و موفق شد رکورد پیشین جهانی را 16 ثانیه بهبود دهد و نام خود را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند. تمامی بدن این بدل کار سوخت ولی او برای در امان ماندن صورتش از آتش، ژل ضد حریق به آن مالیده بود. 

لیزی، بزرگترین سگ خانگی جهان با بیش از 96 سانتی متر قد در رکوردهای جهانی گینس ثبت شده است. 

 عجیب‌ترین رکوردهای گینس؛ از ریش‌های بلند دختر جوان انگلیسی تا درازترین گربه خانگی+تصاویر
کلید واژه ها: گینس عحیب ترین
کد مطلب: 56142| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۶/۱۸ ۱۴:۳۲:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶  ,   September 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.