امین دلیـــــری:

توقف فروش کالاهای قاچاق / فروش 1،067 میلیارد ریال اموال تملیکی در پنج ماهه نخست سال جاری

اقتصاد ایران - فرازنیوز: امین دلیری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی ضمن اعلام توقف فروش تمامی کالاهای قاچاق پس از ابلاغ مواد 55 و 56 آیین نامه مبارزه با قاچاق کالا و ارز از فروش 1،067 میلیارد ریال اموال منقول و غیر منقول در پنج ماهه نخست سال جاری خبر داد.
کد مطلب: 56172| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۶/۲۰ ۱۷:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
توقف فروش کالاهای قاچاق / فروش 1،067 میلیارد ریال اموال تملیکی در پنج ماهه نخست سال جاری

به گزارش "فرازنیوز"  دلیری با اعلام این خبر افزود: در پنج ماهه نخست سال جاری 243 میلیارد ریال اموال غیرمنقول و 823 میلیارد ریال اموال منقول توسط این سازمان در سطح کشور بفروش رسیده است که در مجموع به نسبت مدت مشابه سال گذشته 140 درصد رشد را نشان می دهد.


رئیس هیات مدیره سازمان اموال تملیکی در ادامه افزود: در فروش اموال منقول 156 درصد و اموال غیر منقول 97 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته ایم.
وی خاطرنشان نمود: سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی وظیفه تعیین تکلیف اموالی را که به انحاء مختلف به تملک دولت درآمده و در بخش اموال منقول کالاهای قاچاق، متروکه و ضبطی بوده و در بخش اموال غیر منقول اموال وثیقه ای و قضایی می باشند را عهده دار است و این اموال را در فرآیند مزایده و با اخذ حکم از مراجع قضایی و ذی صلاح تعیین تکلیف می نماید.


وی افزود: سازمان اموال تملیکی با 21 مدیریت استانی اقدام به برگزاری مزایده های سراسری الکترونیک می نماید و کلیه اموال مذکور از این طریق بفروش می رسد و خاطرنشان نمود: علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی پایگاه اینترنتی سازمان www.tamliki.ir مراجعه نمایند.
 

کد مطلب: 56172| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۶/۲۰ ۱۷:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸  ,   April 23, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.