تعرض به پسر نوجوان با تهديد قمه

آسیب های اجتماعی - فرازنیوز: دو پسر ۱۸ ساله كه متهمند پسري نوجوان را با تهديد قمه و ضرب و شتم به خانه‌اي كشانده و مورد تعرض قرار داده‌اند، در حالي در بازجويي‌ها منكر اتهام خود شدند كه فيلم لحظه تعرض در گوشي يكي از آنها كشف شده است. به گفته شاكي، متهمان با گرفتن فيلم از لحظه تعرض، قصد داشتند نيت خود را بارها با او تكرار كنند.
کد مطلب: 56214| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۶/۲۳ ۱۲:۶:۱۰| نسخه چاپی
تعرض به پسر نوجوان با تهديد قمه

به گزارش اعتماد، رسيدگي به اين پرونده از ۱۴ خرداد امسال با مراجعه شاكي به كلانتري قرچك تهران آغاز شد. او به كارآگاهان گفت: «امروز در حالي كه داشتم از مدرسه برمي‌گشتم، سعيد (يكي از متهمان) جلويم را گرفت و به اين بهانه كه با يكي از بچه‌هاي مدرسه دعوا كرده‌ام، من را مورد ضرب و شتم قرار داد و كيفم را زير و رو كرد. بعد گفت بايد كمكش كنم تا چند تا كپسول گاز را به خانه‌اي در همان نزديكي ببرد. اول مخالفت كردم اما او با قمه تهديدم كرد. در ادامه هم يكي از دوستانش به نام حميد به او اضافه شد و دو نفري قمه را كنار پهلويم گذاشتند و مرا به خانه‌اي بردند. آنجا فهميدم كه حمل كپسول‌ها بهانه‌اي بيش نبوده و آنها مي‌خواهند به من تعرض كنند. مقاومت كردم اما آنها با ضرب و شتم شديد، مرا مورد آزار و اذيت قرار دادند و سعيد از اين اقدام فيلم گرفت. تهديدم كرد اگر به كسي بگويم، فيلم را پخش مي‌كند و هر بار كه بخواهند بايد به نيت‌شان عمل كنم. مرگ را جلوي چشمانم ديده و به آن راضي شده بودم. دست آخر هم موهاي پشت سرم را با تيغ زدند. وقتي به خانه برگشتم، آنقدر شكسته و خجالت‌زده بودم كه پدرم شك كرد. وقتي ماجرا را برايش تعريف كردم، گفت بايد به پليس مراجعه كنيم.»

با ثبت شكايت، تيمي از كارآگاهان به سرعت وارد عمل شده و هر دو عامل تعرض را دستگير كردند. سعيد در بازجويي‌ها منكر جرم خود شد و به كارآگاهان گفت: «آن روز شاكي مي‌دانست كه مي‌خواهم به او تعرض كنم و خودش همراهم آمد. من چاقويي پشت لباسم داشتم كه شاكي با ديدن آن ترسيد و فكر كرد مي‌خواهم آسيبي به او برسانم.»

انكار سعيد در حالي بود كه متهم ديگر (حميد) به وقوع حادثه با نقشه قبلي اعتراف كرد و گفت: «روز حادثه، سعيد دنبالم آمد و گفت با شاكي اختلاف دارد و مي‌خواهد به او آزار برساند و من بايد از اين صحنه فيلم بگيرم. همان موقع يادم آمد كه دامادمان در خانه‌اش نيست براي همين كليد خانه او را به سعيد دادم و همراهش رفتم. به بهانه اينكه بايد چند كپسول حمل كنيم، شاكي را به خانه دامادمان كشانديم اما من پشت در ايستادم و داخل نرفتم. چند لحظه بعد صداهايي شنيدم. سريع داخل رفتم ديدم شاكي مي‌گويد كه مورد تعرض قرار گرفته. من هيچ كاري با شاكي انجام ندادم و بي‌گناهم.»

با ثبت اعتراف متهمان، كيفرخواست پرونده با موضوع اتهامي «تهديد و ارعاب و آدم ربايي» صادر شد و براي رسيدگي در اختيار دادگاه كيفري استان تهران قرار گرفت.

کلید واژه ها: تعرض تهدید قمه
کد مطلب: 56214| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۶/۲۳ ۱۲:۶:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.