نمایندگان ایرباس و بوئینگ به تهران می‌آیند

صنایع و بازرگانی - فرازنیوز: وزیر راه و شهرسازی خبر داد: نمایندگان ایرباس و بوئینگ این هفته برای تکمیل مذاکرات حقوقی وارد ایران می‌شوند.
کد مطلب: 56538| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۷/۳ ۱۷:۳۴:۱۰| نسخه چاپی
نمایندگان ایرباس و بوئینگ به تهران می‌آیند

به گزارش اقتصادنیوز، پیش از این روز گذشته اعلام شده بود که وزیر راه و شهرسازی ایران با بیان این که مجوز جدید صادر شده از سوی خزانه‌داری آمریکا تمام سدهای موجود بر سر راه ورود هواپیماهای جدید به ایران را شکسته است اظهار کرد: با اجرایی‌شدن این توافق هواپیماهای جدید در پاییز امسال وارد ناوگان می‌شوند و تمام شرکت‌های ایرانی می‌توانند مذاکرات خود را به شکل مستقیم با طرف‌های خارجی ادامه دهند.

در همین حال امروز عباس آخوندی این بار خبر داده است که نمایندگان ایرباس و بوئینگ در هفته جاری به تهران می‌آیند.

آن طور که خبرگزاری‌ها گزارش داده‌اند، وزیر راه و شهرسازی از مدنظر قرار دادن همه ریزه‌کاری‌ها در قرارداد با ایرباس و بوئینگ خبر داد و گفت: نمایندگان ایرباس و بوئینگ این هفته برای تکمیل مذاکرات حقوقی وارد ایران می‌شوند.

آخوندی  با بیان اینکه مذاکرات مالی برای خرید هواپیما در حال طی مراحل نهایی است، اظهار کرد: در این زمینه مذاکرات حقوقی را داریم که این هفته نمایندگان ایرباس و بوئینگ برای این منظور به ایران سفر می‌کنند.

وی با بیان اینکه با سفر نمایندگان ایرباس مذاکرات حقوقی تکمیل می‌شود ادامه داد: پس از تکمیل مذاکرات حقوقی وارد مذاکرات فنی شده و آن را ادامه می‌دهیم.

آخوندی با بیان اینکه در بسیاری از موارد انتخاب هواپیما‌ها انجام شده است، افزود: به سرعت در حال پیگیری این موضوع هستیم البته در این باره شتاب نمی‌کنیم، در عقد قراردادها همه ریزه‌کاری‌ها را مدنظر قرار می‌دهیم.

کلید واژه ها: ایر باس بویینگ ایران
کد مطلب: 56538| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۷/۳ ۱۷:۳۴:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 17, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.