تندرو‌ترین رانندگان در کدام استان هستند؟

اجتماعی - فرازنیوز: رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری گفت: رانندگان این استان رتبه نخست در تجاوز از سرعت مجاز در سطح کشور را به خود اختصاص داده‌اند.
کد مطلب: 57024| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۷/۲۵ ۱۰:۴۶:۱۰| نسخه چاپی
تندرو‌ترین رانندگان در کدام استان هستند؟

رحمت‌الله نجفی  اظهار کرد: در شش ‌ماهه نخست سال‌جاری تعداد 120 نفر از مردم چهارمحال و بختیاری در تصادفات جاده‌ای به دلیل سبقت و سرعت غیرمجاز جان خود را از دست داده‌اند.

نجفی با اشاره به اینکه عمده تصادفات جاده‌ای در این استان مربوط به سرعت غیرمجاز است، تصریح کرد: این موضوع به دلیل اندک یک دوربین کنترل سرعت در استان و عجله زیاد رانندگان در جاده‌های استان است.

وی با بیان اینکه متأسفانه رانندگان چهارمحال و بختیاری رتبه نخست در تجاوز از سرعت مجاز در کشور را دارا هستند، تصریح کرد: بیشترین نوع خودروهایی که دارای سرعت غیرمجاز بودند از نوع سواری‌ بوده است.

رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری از افزایش 10 درصدی استقرار نیروهای کنترل‌کننده در جادها خبر داد و گفت: جاده‌های شهرکرد- شلمزار، شهرکرد- بروجن و لردگان - یاسوج از جمله جاده‌های پرخطر و حادثه‌خیز استان هستند که حضور نیروهای کنترل‌کننده در آن‌ها حائز اهمیت است.

وی با اشاره به افزایش تردد در جاده‌های استان، تصریح کرد: با توجه به افزایش هفت میلیونی تردد در جاده‌های استان، لازم است محورهای مواصلاتی استان توسعه یابند.

نجفی افزود: طی شش ماهه نخست سال‌جاری تصادفات خسارتی، جرحی و تعداد مجروحین نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ترتیب 14، 18 و 16 درصد کاهش داشتند ولی تصادفات منجر به فوت 19 درصد افزایش داشت. همچنین تصادفات خسارتی، جرحی و فوتی در شهریور ماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته 25 افزایش داشته است.

کد مطلب: 57024| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۷/۲۵ ۱۰:۴۶:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 24, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.