آیات اعظام به همایش ملی اربعین پیام دادند

ادبیات و هنر - فرازنیوز: رئیس پژوهشكده فرهنگ و هنر اسلامی حوزه هنری به همراه شورای علمی همایش ملی اربعین سه‌شنبه 4 آبان ماه به دیدار مراجع اعظام تقلید در شهر قم رفتند.
کد مطلب: 57252| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۸/۴ ۱۴:۵۱:۱۰| نسخه چاپی
 آیات اعظام به همایش ملی اربعین پیام دادند

به گزارش "فرازنیوز" وحید یامین‌پور رئیس پژوهشكده فرهنگ و هنر اسلامی حوزه هنری به همراه شورای علمی همایش ملی اربعین سه‌شنبه 4 آبان ماه به شهر قم سفر كردند و دیداری با مراجع عالی قدر اسلام همچون آیت الله العظمی محمدتقی مصباح یزدی و آیت الله العظمی حاج سید سجاد علوى گرگانى داشتند.

در این دیدار، برگزار كنندگان آخرین برنامه‌ها و اهداف همایش ملی اربعین را تشریح كردند و آیات اعظام، مصباح یزدی و علوی گرگانی نیز نقطه نظرات و رهنمودهای خود را درباره این همایش حسینی عنوان كردند.

همچنین در پایان دیدار مراجع عالی قدر، به همایش ملی اربعین پیام دادند.

آیت الله العظمی محمدتقی مصباح یزدی درباره برگزاری این همایش گفت: كشف راز عقلانی اربعین فعالیت مهمی است و كار شما یك نعمت الهی است. قدر این نعمت را بدانید.

آیت الله العظمی حاج سید سجاد علوى گرگانى نیز در پیامی اظهار كرد: در اربعین یك حقیقت مهم نهفته است، كلام و فعل معصوم (ع) در زیارت اربعین برای ما حجت است. سلام ما را به همه شركت كنندگان در همایش اربعین حسینی برسانید.

همایش ملی اربعین حسینی و پیش‌نشست‌های آن توسط پژوهشكده فرهنگ و هنر اسلامی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی و با همكاری پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و پژوهشكده مهدویت و آینده‌اندیشی مسجد مقدس جمكران برگزار می‌شود.

از طلاب و دانشجویان و فرهیختگان علاقه‌مند، دعوت می‌شود در این نشست شركت فرمایند.


 
 
کد مطلب: 57252| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۸/۴ ۱۴:۵۱:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.