محکومیت آشپز مهدکودک به جرم کودک‌آزاری

آسیب های اجتماعی - فرازنیوز: حبس و شلاق مجازاتی است که قضات دادگاه کیفری استان تهران برای مردی که متهم به تعرض به کودک شده‌ بود، در نظر گرفتند. به گزارش خبرنگار ما، آبان سال گذشته مردی به مأموران مراجعه کرد و گفت پسر کوچکش را آزار و اذیت کرده‌اند.
کد مطلب: 57461| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۸/۱۱ ۱۰:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
محکومیت آشپز مهدکودک به جرم کودک‌آزاری

او گفت نمی‌داند چه کسی فرزندش را آزار داده اما این اتفاق افتاده‌ است. مرد جوان در توضیح آنچه اتفاق افتاده ‌بود، گفت: من مسافرت بودم؛ وقتی برگشتم، همسرم گفت پسر شش‌ساله‌مان را آزار داده‌اند و نمی‌داند این کار را چه کسی کرده ‌است؛ اما اطمینان دارم این ماجرا در مهد‌کودکی که پسرم به آن می‌رفت، اتفاق افتاده‌ است؛ چون او جای دیگری نمی‌رود.

با این شکایت بود که مأموران تحقیقات خود را آغاز کردند. وقتی از پسر‌بچه در‌این‌باره سؤال شد و مأموران از او خواستند توضیح دهد چه کسی این‌کار را کرده ‌است؛ او به دلیل ضربه روحی که خورده ‌بود، نتوانست حرفی بزند. بنابراین مأموران از روان‌شناسان کمک گرفتند تا مشخص شود عامل این تعرض چه کسی بوده است. مأموران با کمک روان‌شناسان، از پسربچه خواستند عکس کسی را که به او تعرض کرده ‌است، بکشد.  پسر‌بچه عکس یک آشپز را کشید. به‌این‌ترتیب، مأموران متوجه شدند شخصی که این بچه را آزار داده‌، آشپز مهد‌کودک است. نقاشی‌ای که این پسر‌بچه کشیده بود، بسیار به آشپز مهد شباهت داشت؛ ضمن اینکه وقتی پسر بچه او را می‌دید، به‌شدت وحشت می‌کرد.

وقتی مرد آشپز بازداشت شد، اتهام را رد کرد و گفت: من نمی‌دانم این بچه چرا عکس من را کشیده‌ است؛ شاید اصلا یک آشپز دیگر او را آزار داده ‌است. من این‌کار را نکردم و اتهام را هم قبول ندارم. مرد جوان برای بازجویی‌های بیشتر به دادگاه کیفری استان تهران برده ‌شد؛ اما وقتی در برابر قضات شعبه هشت قرار گرفت،‌ بار دیگر اتهامش را رد کرد و گفت: من چنین کاری نکرده‌ام و اصلا قبول ندارم.

اگر این بچه را آزار داده‌اند، خانواده‌اش باید پیدا کنند چه کسی این کار را کرده ‌است؛ من نبوده‌ام. بعد از پایان جلسات رسیدگی به پرونده این مرد، هیأت قضات وارد شور شدند و متهم را به خاطر کودک‌آزاری به صد ضربه شلاق، شش ماه حبس و محرومیت دائم از کار در اماکنی که کودکان در آن رفت‌وآمد دارند و همه مراکز آموزشی، محکوم کردند.

 

 

 

کلید واژه ها: مهدکودک آشپز کودک آزاری
کد مطلب: 57461| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۸/۱۱ ۱۰:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.