کاهش توان مالی مردم برای خرید گوشت قرمز

اقتصادی - رئیس اتحادیه گوشت گوساله گفت: در سال های پیش مصرف سرانه گوشت 12 کیلو بود و در حال حاضر 9 تا 9.5 کیلو شده است؛ یعنی مصرف سرانه سه کیلو کمتر شده است.
کد مطلب: 57564| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۸/۱۴ ۲۳:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
کاهش توان مالی مردم برای خرید گوشت قرمز
 علی خندان‌روی جوان - رئیس اتحادیه گوشت گوساله- در گفت‌وگو با ایلنا، در رابطه با وضعیت قیمت گوشت گوساله در بازار بیان داشت: قیمت این محصول طی ماه‌های اخیر با ثبات همراه بوده و تغییر خاصی نداشته است. در بازار هیچ کمبودی در تامین این محصول وجود ندارد و عرضه آن نیز مناسب است.
 
او افزود: قدرت خرید مردم کم شده است به طوری که تا سال‌های پیش مصرف سرانه گوشت 12 تا 12.5 کیلو بود و الان 9 تا 9.5 کیلو شده است یعنی سه کیلو مصرف سرانه کمتر شده است.
 
رئیس اتحادیه گوشت گوساله در ادامه تاکید کرد: عرضه گوشت آن قدر زیاد است که دام بر روی دست دامداران و گوشت بر روی دست قصاب‌ها مانده است.
 
خندان روی جوان در پاسخ به این سوال که در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله چقدر است بیان داشت:  گوشت گوساله بدون مخلوط در دست مشتری 35 هزار تومان است.
 
او در ادامه گفت: گوشت گوساله از برزیل وارد کشور می شود و  اداره‌ها، سازمان‌ها و ارگان‌ها از این گوشت استفاده می‌کنند، بنا بر این کمبود گوشت نداریم.
کد مطلب: 57564| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۸/۱۴ ۲۳:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.