بانکداری الکترونیک، تحقق شعار نوآوری در خدمت بانک شهر

بانک و بیمه - فرازنیوز: مدیرعامل بانک شهر با اشاره به اقدامات این بانک در حوزه بانکداری الکترونیک گفت: بانک شهر شعار نوآوری در خدمت را در عمل، محقق کرده است.
کد مطلب: 57575| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۸/۱۵ ۱۱:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
بانکداری الکترونیک، تحقق شعار نوآوری در خدمت بانک شهر

به گزارش فرازنیوز: دکتر محمدحسین پورزرندی در حاشیه برگزاری دومين نمایشگاه تراکنش ایران، گفت: امروزه با توسعه تکنولوژی، بانکداری سنتی جوابگوی نسل فعلی و آینده نیست و از این رو، حرکت به سمت بانکداری الکترونیک بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: برخی معتقد هستند که بانکداری الکترونیک زیان ده است، البته در نوآوری هر کار در ابتدا سود ده نیست، اما سرمایه گذاری‌ها برای آینده صورت می گیرد و بانک شهر شعار نوآوری در خدمت را در عمل، محقق کرده است.

مدیر عامل بانک شهر در ادامه با اشاره به اهمیت ایجاد زیرساخت های تکنولوژی و فناوری در حوزه بانکداری الکترونیک گفت: بانک شهر در مرحله اول این کار را انجام داده و بانکداری الکترونیک را با روش های مختلفی مانند همراه بانک و چه از طریق خود بانک‌ها فراهم ساخته است.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد تا در ادامه این مسیر، شاهد رونق سایر فعالیت‌های بانکداری الکترونیک از سوی بانک شهر در سطح بین المللی باشیم.

بر اين اساس، در مراسم اختتاميه دومين همايش تراكنش ايران، از بانك شهر به عنوان حامي مالي و اسپانسر اين نمايشگاه قدرداني شد.

کد مطلب: 57575| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۸/۱۵ ۱۱:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶  ,   September 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.