مستطيل شيشه اي تالار

هشدار بورس نیوز به ادمین کانال های تلگرامی

بورس و اصل 44 - فرازنیوز: متاسفانه تا به امروز هیچ واکنش درست و با قدرتی از سوی مسولین در راستای جلو گیری از فعالیت این کانال های مخرب در بازار سرمایه صورت نگرفته و بنظر می رسد باید این مشکل را رسانه ها با افزایش سطح آگاهی سهامداران و رو کردن دست این ادمین ها حل نمایند.
کد مطلب: 58070| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۸/۲۹ ۱۷:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
هشدار بورس نیوز به ادمین کانال های تلگرامی

اولین روز از معاملات بازار سرمایه درهفته جاری با رشد اندک شاخص کل به واسطه رشد قیمت سه نماد همراه شد، در روزی که قیمت اغلب سهام شرکت ها روندی نزولی داشتند و ارزش معاملات نیز بسیار ناچیز بود اما همچنان در کانال های تلگرامی فرصت طلب شاهد انتشار مطالب و شوهای تبلیغی به اصطلاح تحلیلی از ادمین های سود جوی آنها بودیم.

 

بنابر گزارش بورس نیوز، امروز در بازار سرمایه روند اغلب سهام شرکتها چه در حالت صعودی و چه در حالت نزولی بصورت متعادل و بدون ایجاد تقاضای خرید و فروش خاص دنبال شد. البته این موضوع برای سهام شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند اندکی متفاوت بود چراکه امروز واتی درحالی نظاره گر افت قیمت حداکثری سهام بود که با حجم اندک معاملات و در انتظار ماندن فروشندگان در صف فروش تا پایان ساعت معاملات مواجه شد.

 

متاسفانه در شرایطی که نگاه ها به بازار سرمایه و آینده آن به تبع انتخاب رییس جمهور جدید و جنجال برانگیز آمریکا به واسطه سخنان تند وی در خصوص برجام ونیز اظهار نظرهای مشاوران او در هاله ای از ابهام و فضایی غبار آلود قرار گرفته و رفتارهای هیجانی و نوسانی برای بازار همانند سمی مهلک می باشد اما همچنان ادمین های سود جوی کانال های تلگرامی به اصطلاح تحلیلی به فعالیت خود در جهت ایجاد جوهیجانی ادامه می دهند.

 

در این کانال ها که با اسامی مختلف مستعار و غیر مستعار و پیشوند های دکتر و مهندس اداره می شود هر روز شاهد فرو رفتن بیشتر سهامداران حقیقی تازه وارد و خوش باور بورس در زیان هستیم.

در این کانال ها که امروز سرمایه مردم را بازیچه سود و لجبازی های خود با ادمین های دیگر کانال ها کرده اند هر روز بر تعداد زیان ده ها افزوده شده و سهامی جدید بر پایه تخیلات این نابلدان معرفی می شود.
براین اساس متاسفانه تا به امروز هیچ واکنش درست و با قدرتی از سوی مسولین در راستای جلو گیری از فعالیت این کانال های مخرب در بازار سرمایه صورت نگرفته و بنظر می رسد باید این مشکل را رسانه ها با افزایش سطح آگاهی سهامداران و رو کردن دست این ادمین ها حل نمایند.
از همین رو بورس نیوز در نظر دارد تا از هفته جاری به بررسی و شفاف سازی در خصوص این کانال ها با ذکر نام و عملکرد آنها بصورت مجزا بپردازد لذا به عنوان آخرین اخطار به ادمین های بدون مجوز این کانال ها هشدار می دهیم در صورت ادامه فعالیت زیر ذره بین بورس نیوز قرار خواهید گرفت.
کد مطلب: 58070| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۸/۲۹ ۱۷:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 17, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.