آغاز بکار جشنواره نمایشگاه میوه های قرآنی

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: داوودی حجی زاده: کانون پرورش فکری_تربیتی ابوذر از 5 الی 15آذر ماه میزبان برگزاری جشنواره و نمایشگاه میوه های قرآنی است.
کد مطلب: 58080| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۸/۲۹ ۱۹:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
آغاز بکار جشنواره نمایشگاه میوه های قرآنی

به گزارش خبرگزاری "فرازنیوز"  عصر امروز  29 آبان ماه نشست خبری جشنواره و نمایشگاه میوه های قرآنی برگزار شد.

داودی حجی زاده، مسئول کانون فکری_ تربیتی ابوذر با اشاره به پیشینه منطقه ومزین شدن منطقه17 به نام 4 هزار شهید دفاع مقدس درباره برگزاری این جشنواره اظهار کرد: جشنواره میوه‌های قرآنی با هدف آشنایی بیشتر دانش آموزان و والدین از 5 الی 15 آذر ماه در کانون فکری_تربیتی ابوذر برگزار میشود تا گامی به سوی شناخت آموزه های قرآن برداریم .

حجی زاده در ادامه افزود:  این نمایشگاه بیش از 60 غرفه دارد که فعالیت بیشتر این غرفه ها معرفی و آشنایی با میوه‌ها، نقاشی‌ها و قصص قرآنی و آشنایی والدین با تغذیه سالم می باشد هم چنین  پاسخ گویی به شبهات، آشنایی با تهاجمات فرهنگی از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه به شمار می‌رود.

در ادامه غلامعلی نوری، مدیر اجرایی این جشنواره  اظهار کرد: این نمایشگاه از ۵ تا ۱۵ آذرماه در ۶۰ غرفه برگزار میگردد. در این نمایشگاه غرفه دارانی  از ۱۰ استان از جمله آذربایجان شرقی و غربی، زنجان، فارس، خراسان، قم و... با ارائه میوه های قرآنی چون خرما , عسل , زیتون , انجیر و انار حضور خواهند داشت .

هم چنین وی بیان کرد: همزمان با برگزاری این نمایشگاه مسابقه عکاسی برگزار و مراسم تجلیل از شهدای مدافع حرم منطقه ۱۷ در ۷ آذرماه ساعت ۱۶ از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه به شمار می‌آید.

کد مطلب: 58080| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۸/۲۹ ۱۹:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 20, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.