پزشکیان: اقدام برای جلب شبانه نماینده مجلس ایران بی‌احترامی است

سیاست داخلی - فرازنیوز: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نحوه احضار نماینده مردم تهران گفت: مجلس این نحوه احضار را پیگیری خواهد کرد.
کد مطلب: 58299| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۹/۸ ۱۰:۴۴:۱۰| نسخه چاپی
پزشکیان: اقدام برای جلب شبانه نماینده مجلس ایران بی‌احترامی است

به گزارش ایرنا به نقل از دفتر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، ' مسعود پزشکیان ' شامگاه یکشنبه در واکنش به اقدام شبانه برای جلب محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: اقدام شبانه برای جلب این نماینده بدون اطلاع مجلس، اول از همه بی‌احترامی به مجلس شورای اسلامی و مردمی است که به آنها رأی داده‌اند و این رفتار را حتما پیگیری خواهیم کرد و از حیثیت مجلس دفاع می ‌کنیم.

وی ادامه داد: از همه مسوولان هم انتظار می ‌رود با سعه صدر بیشتری برخورد کنند، شأن مجلس را رعایت کنند و روال‌های قانونی برای هر رفتاری رعایت شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اتفاقات اخیر، چه نحوه مواجهه با اظهارات این نماینده و چه لغو سخنرانی آقای مطهری که نایب رییس مجلس است، جای تأسف دارد؛ مردم انتظار دارند که نمایندگان منتخب شان حق اظهار نظر داشته باشند و طبق اصول قانون اساسی هم نمی‌توان جلوی آنها را گرفت.

وی تأکید کرد که اگر انصاف را در قضاوت‌ها و رفتارها رعایت نکنیم، مردم به ما اعتماد نمی‌کنند و همه باید به قانون احترام بگذاریم و در چارچوب قانون رفتار کنیم.

به گزارش ایرنا، شامگاه یکشنبه تعدادی از ضابطان قضایی تهران برای جلب و بازداشت محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس به منزل وی مراجعه کردند که این نماینده مجلس از همراهی با آنها اجتناب کرد و شماری از مردم و نمایندگان تهران در مجلس به منزل وی رفتند.

کد مطلب: 58299| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۹/۸ ۱۰:۴۴:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 16, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.