با اعلام پیغام ناظر بازار بورس

11 نماد به تابلوی معاملات بازگشتند

بورس و اصل 44 - فرازنیوز: در شرایطی که روند نزولی بر کلیت معاملات روز جاری حاکم است و شاخص کل بورس تا لحظه تنظیم این گزارش 162 واحد افت یافته، پیغام ناظر بازار بورس مبنی بر بازگشایی نماد برخی از شرکت ها یکی از پس از دیگری منتشر می شود.
کد مطلب: 58726| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۹/۲۹ ۱۴:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
 11 نماد به تابلوی معاملات بازگشتند

معاملات روز جاری بازار سرمایه در حالی با روند منفی قیمت سهام اغلب شرکت ها آغاز شد که در این شرایط شاهد بازگشایی نماد معاملاتی 9 شرکت و دو حق تقدم هستم.

بر اساس گزارش بورس نیوز، در شرایطی که روند نزولی بر کلیت معاملات روز جاری حاکم است و شاخص کل بورس تا لحظه تنظیم این گزارش 162 واحد افت یافته، پیغام ناظر بازار بورس مبنی بر بازگشایی نماد برخی از شرکت ها یکی از پس از دیگری منتشر می شود. بطوریکه تاکنون پیغام ناظر جهت بازگشایی 9 شرکت همچون "خلنت"، "ولصنم"، "خکمک"، "کبافق"، "شپترو"، "غشهد"، سدشت"، "پارسیان" و "دامین" به همراه حق تقدم هایی همچون "پارسیان ح" و "بالبرح" منتشر شده است.

بر اساس این گزارش ها، نمادهای مذکور در حالی امروز در روند نزولی بازار سرمایه پس از مدتی توقف به تابلوی معاملات بورس باز می گردند که نماد برخی از آنها همچون شرکت معادن بافق به دلیل اعلام تعدیل مثبت سود برآوردی متوقف شده بودند. حال آنکه "کبافق" علیرغم تعدیل مثبت با اهمیت با افت قیمتی حدود هفت درصدی به تابلوی معاملات بورس بازگشت. به نظر می رسد در شرایط فعلی توقف نماد معاملاتی شرکت ها از لحاظ تعداد و مدت زمان توقف به یکی از چالش های بازار سرمایه تبدیل شده است. چرا که روزانه شاهد توقف و بازگشایی تعداد زیادی از نمادها هستیم که این امر سبب سردرگمی و بی اعتمادی اهالی بازار سرمایه شده است.

کد مطلب: 58726| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۹/۲۹ ۱۴:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.