جدایی دو بازیکن دیگر از پرسپولیس

ایران - فرازنیوز: عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه دو بازیکن جوان این تیم در نقل و انتقالات راهی تیم دیگری خواهند شد، گفت: درباره خبر بازنشستگی علی اکبر طاهری طبق قانون کارها را پیش می بریم.
کد مطلب: 58830| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۶ ۱۷:۳:۱۰| نسخه چاپی
جدایی دو بازیکن دیگر از پرسپولیس

به گزارش مهر، محمد زادمهر در پایان جلسه هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس با اشاره به مسائل مطرح شده در این جلسه گفت: بحث اول تصمیماتی بود که قرار است در رابطه با دانشگاه پرسپولیس گرفته شود و در این مورد بحث و گفتگو کردیم. موضوع دوم هم در رابطه با لیست ورودی و خروجی تیم بود.

وی افزود: این طبیعی است که همه باشگاه‌ها لیست ورودی و خروجی داشته باشند، اما تا قبل از اتمام کامل بازی‌های نیم فصل، ما بحث حرفه‌ای را رعایت می‌کنیم و با هیچ بازیکنی مذاکره نخواهیم کرد. ما همچنین قرار است تا جذب بازیکنی قطعی نشده است، آن را اعلام نکنیم.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: آنچه که تا الان عامل موفقیت پرسپولیس شده، آرامش است و در کمال آرامش سعی می‌کنیم تا بهترین تصمیم را بگیریم.

زادمهر در رابطه با موضوع بازنشستگی علی‌اکبر طاهری و استعفای وی تصریح کرد: ما تلاشمان را می‌کنیم تا تمام مسائل در پرسپولیس به صورت قانونی پیگیری شود و طبق قانون، کارها را پیش ببریم.

وی در خصوص جدایی دو بازیکن اوکراینی اظهار کرد: ما نمی‌توانیم در کار فنی دخالت کنیم. مربی‌مان را قبول داریم و لیست ورودی و خروجی با نظر ایشان تدوین می‌گردد.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: همچنین در این جلسه قرار شد که دو بازیکن ما به نام‌های محمد رحمتی و شهاب زاهدی تیم را ترک کنند و با نظر سرمربی به تیمی بروند که بتوانند در آنجا بازی کنند. این بازیکنان هم از نظر اخلاقی و هم از نظر فنی، شرایط خوبی داشتند و همچنین چند تیم خواهان آنها بودند.

کلید واژه ها: پرسپولیس تهران
کد مطلب: 58830| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۶ ۱۷:۳:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 19, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.