اطلاعیه باشگاه استقلال درباره نقل و انتقالات

ایران - فرازنیوز: باشگاه استقلال طی اطلاعیه ای، درباره نقل و انتقالات این باشگاه توضیحاتی را ارائه کرد.
کد مطلب: 58862| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۷ ۱۸:۶:۱۰| نسخه چاپی
اطلاعیه باشگاه استقلال درباره نقل و انتقالات

به گزارش سایت باشگاه استقلال، عصر امروز ( سه شنبه) جلسه ای در خصوص بررسی آخرین شرایط استقلال و روند فعالیتهای این باشگاه در نیم فصل دوم میان مدیرعامل، سرمربی و سرپرست آبی پوشان برگزار شد. در این جلسه سید رضا افتخاری، نصرالله عبداللهی و علیرضا منصوریان حضور داشتند که در خصوص فعالیتهای نقل و انتقالی نیم فصل، ادامه کار تیم در مسابقات نیم فصل دوم، بازیهای آسیایی، سفرهای تیم، بستن لیست آسیایی طبق ملزومات AFC و ... به تبادل نظر پرداختند.

ضمن اینکه با توجه به اینکه تا هفته بیستم مسابقات لیگ برتر فصل نقل و انتقالات جریان دارد و از طرفی بازیکنان در حال حاضر در تعطیلات هستند، هنوز لیست ورودی و خروجی رسمی استقلال مشخص نشده است. با هماهنگی ایجاد شده میان سرمربی و مدیرعامل، اوایل هفته آینده اعضای کادرفنی همراه با سرپرست و مدیرفنی تیم جلسه ای را در خصوص لیست ورودی و خروجی خواهند داشت و بعد از جمع بندی نهایی، اسامی مورد نظر به مدیرعامل باشگاه ارائه می شود.

پس از آن لیست ورودی و خروجی استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل به صورت رسمی از سایت باشگاه استقلال منتشر می شود. تا آن زمان، کلیه اخباری که توسط رسانه ها منتشر می شود، گمانه زنی و غیر رسمی محسوب شده و مورد تایید باشگاه استقلال نیست.

کد مطلب: 58862| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۷ ۱۸:۶:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 19, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.