دستور ویژه برای پیگیری موضوع "گورخواب‌ها"

سیاسی - فرازنیوز: مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری بر پیگیری موضوع گورستان نصیرآباد شهریار تا حصول نتیجه نهایی و رفع مشکل تاکید کرد.
کد مطلب: 58866| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۷ ۲۱:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
دستور ویژه برای پیگیری موضوع
به گزارش روز سه شنبه ایرنا،«یکی از روزنامه های سراسری صبح امروز با انتشار گزارشی با عنوان «زندگی در گور» از خوابیدن جمعی از معتادان و افراد بی خانمان در آرامستان نصیرآباد شهرستان شهریار خبر داد و نوشت که در هر یک از گورها این آرمستان یک تا چهار فرد بی خانمان زندگی می‌کنند». 
 
 با پیگیری مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری و دستور مستقیم استاندار تهران قرار شد موضوع تا رسیدن به نتیجه و رفع مشکل از طریق مقامات مربوطه پیگیری و نتیجه به اطلاع مردم رسانده شود. 
 
برهمین اساس، فرماندار شهریار نیز از رسانه ها درخواست کرد، ضمن پیگیری این موضوع و حضور در محل، نتیجه اقدامات انجام شده را پیگیری و اطلاع رسانی کنند. 
 
فرماندار شهرستان شهریار نیز با اشاره به اینکه امروز(سه شنبه) از آرامستان نصیرآباد این شهرستان بازدید کرده، گفت که منکر رفت و آمد معتادان سرگردان در این محل نیست اما بخش هایی از گزارش منتشر شده در یکی از روزنامه ها را هم غیرمستند دانست و رد کرد. 
 
سعید ناجی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: آرامستان نصیرآباد شهرستان شهریار از نزدیکترین نقاط به پایتخت است که متاسفانه برغم داشتن نگهبان، معتادان سرگردان به این محل رفت و آمد دارند. 
 
وی با اشاره به اینکه موضوع معتادان سرگردان که مسکن مشخصی ندارند فراتر از محدوده این شهرستان است، تصریح کرد: تاکنون طرح های متعددی برای جمع آوری معتادان متجاهر از سطح شهرستان اجراشده و معتادان جمع آوری شده به کمپ اخوان و سایر کمپ های بازپروری و نیز در برخی موارد به خانواده های خود تحویل داده شده اند. 
 
فرماندار شهریار با تاکید بر اینکه موضوع وجود معتادان متجاهر، به سیکل معیوبی تبدیل شده که تمامی ندارد، خاطرنشان کرد: اگر اقداماتی که تاکنون از سوی فرمانداری، بهزیستی، نیروی انتظامی و شهرداری برای جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر و آسیب های اجتماعی انجام شده، نبود با وضعیت به مراتب ناگوارتری در سطح شهرستان شهریار روبرو بودیم. 
 
ناجی تاکید کرد: اقدامات زیادی در این راستا انجام شده که لازم بوده، اما کافی نیست و هنوز با نقطه مطلوب در حوزه ساماندهی آسیب های اجتماعی، فاصله داریم.
کد مطلب: 58866| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۷ ۲۱:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 18, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.