در راستای حفظ ایمنی شهروندان و وسایل نقلیه در زمان بارندگی صورت گرفت؛

اصلاح لغزندگی خط کشی های عابر پیاده میان تقاطعی در سطح معابر منطقه 10

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه از اصلاح لغزندگی محل خط کشی های عابر پیاده میان تقاطعی در سطح معابر برای حفظ ایمنی شهروندان و وسایل نقلیه و کاهش سوانح رانندگی خبر داد.
کد مطلب: 58914| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۱۳:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
اصلاح لغزندگی خط کشی های عابر پیاده میان تقاطعی در سطح معابر منطقه 10

به گزارش "فرازنیوز" ، رضا زلفی با اشاره به لغزندگی خط کش های عابر پیاده در زمان بارش نزولات آسمانی گفت: با تمهیدات به عمل آمده، اصلاح محل خط کشی های عابر پیاده میان تقاطعی در سطح معابر از اواسط آبان ماه در دستور کار قرار گرفته است و طی آن خط کشی ها با تراش قسمت وسط خط ها ایمن سازی شد.

وی حفظ ایمنی و کاهش سوانح رانندگی را از اهداف اجرای این عملیات برشمرد و افزود: تراش خط کشی های عابر پیاده در 3 فاز شامل "نقاط پیش بینی شده پر سرعت خودروها، تقاطع ها و شریان های اصلی و معابر درجه سه" اجرا شد و تاکنون بالغ بر 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

معاون ترافیک منطقه با اشاره به دیگر اقدامات یادآور شد: ایمن سازی و تعویض تجهیزات ترافکیی جناقی های بزرگراهی با استوانه های ارتجاعی، ضربه گیرهای پلاستیکی و بشکه های ترافیکی و همچنین نصب سرپناه ایستگاه اتوبوس در 8 نقطه از تقاطع های سطح منطقه شامل "تقاطع بزرگراه شهید نواب صفوی با خیابان آذربایجان، خیابان امام خمینی(ره) خیابان کمیل، تقاطع خیابان جیحون با خیابان آزادی و ... اجرا شد.

کد مطلب: 58914| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۱۳:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 16, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.