شهردار منطقه دو تاکید کرد :

حذف زوائد بصری، تابلوهای غیرمجاز و سازه های تبلیغاتی از چهره منطقه 2

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: شهردار منطقه دو گفت : حذف زوائد بصری و تابلوهای غیرمجاز و سازه های تبلیغاتی از چهره منطقه ضرورتی است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
کد مطلب: 59014| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۱:۵۱:۱۰| نسخه چاپی
حذف زوائد بصری، تابلوهای غیرمجاز و سازه های تبلیغاتی از چهره منطقه 2

به گزارش "فرازنیوز" ، عزیز اله نظری با اعلام این مطلب اظهار داشت :  ضمن تبیین آخرین اقدامات صورت گرفته در راستای ارتقاء سیما و منظر شهری، همچنین دغدغه ها و مطالبات موجود در زمینه داشتن شهری زیبا و سالم اقدامات حذف زوائد فیزیکی در دستور کار منطقه قرارگرفته و در حال انجام است.
نظری افزود: بسیاری از اقدامات زیباسازی منطقه فصل بندی شده و با جدیت و تلاش بیشتری عملیاتی می گردند.

 

وی افزود : با انجام این مهم ، اداره زیباسازی منطقه در اجرای طرح های زیباسازی و مقابله با زوائد و اغتشاشات بصری با رعایت استانداردها و موازین کارشناسی سعی در ارایه عملکرد بهتر دارد.


شهردار منطقه دو  با تاکید مجدد بر جمع آوری تابلوهای غیر مجاز از سطح منطقه گفت: ارائه گزارش های به موقع کارشناسان زیباسازی در خصوص جلوگیری از نصب این تابلوها تاثیر بسزایی در ارتقاء کیفیت نظارت بر این مهم و اجرای عملکرد مطلوب تر در به تصویر کشیدن زیبایی شهر دارد.


وی خاطرنشان کرد : با توجه به نصب پلاکاردها و تبلیغات غیر مجاز صنوف و واحدهای تجاری در برخی محورها به منظور زیباسازی منظر شهری، طرح جمع آوری بنر و پلاكاردهای موجود در پیاده روها، تیرهای چراغ برق ،جداره ها ونماهای شهری و سازه های تبلیغاتی در رفیوژ میانی خیابانهای اصلی و بزرگراه ها در سطح منطقه در دستور کار قرار گرفته است و در حال انجام است.

کد مطلب: 59014| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۱:۵۱:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶  ,   September 24, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.