اکران طرح های فرهنگی با مضامین آموزش شهروندی برای حفظ محیط زیست در منطقه 10

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: شهردار منطقه از اکران طرح های فرهنگی با مضامین آموزش شهروندی در سطح معابر برای حفظ محیط زیست در قالب راه اندازی کمپین محیط زیست شهری با شعار "شهرتازه" خبر داد.
کد مطلب: 59016| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۲:۴:۱۰| نسخه چاپی
اکران طرح های فرهنگی با مضامین آموزش شهروندی برای حفظ محیط زیست در منطقه 10

به گزارش "فرازنیوز" ، عباس بابازاده ضمن اعلام این خبر با اشاره به پویش شهر تازه در راستای اکران طرح های فرهنگی و آموزش شهروندی در خیابان ها و معابر برای تغییر نگرش و رفتارهای شهروندان گفت: تبلیغات شهری یکی از موثرترین و مهم ترین ابزارهای ایجاد فرهنگ شهروندی می باشد و می توان با استفاده از این ظرفیت معضلات شهر را با جلب مشارکت شهروندان مرتفع کرد.

 

بابازاده تحقق شعار این کمپین یعنی شهر تازه را مستلزم تکرار و استمرار پیام ها از طریق تبلیغات شهری برشمرد و افزود: نصب بنر در معابر منطقه، برگزاری کارگاه های آموزشی، مسابقات دوچرخه سواری، تورگردشگری و برگزاری مسابقه بهترین جمله، عکس، کاریکاتور و نقاشی با موضوع شهر تازه از جمله برنامه های این پویش است که علاقه مندان برای شرکت درآن می توانند به سرای محلات مراجعه کنند.

 

وی اظهار امیدواری کرد با جلب فعالیت های داوطلبانه مردمی در کانون های محیط زیست بتوان ابتکارات محلی شهروندان فعال را معرفی و اجرا کرد و از این طریق به شهری دوستدار محیط زیست و عاری از هرگونه آلودگی نایل آمد.

کد مطلب: 59016| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۲:۴:۱۰| نسخه چاپی
یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶  ,   September 24, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.