زنگ خطر برای رامین رضائیان

ترکیب رویایی پرسپولیس با 9 ملی پوش

ایران - با حضور سروش رفیعی در تیم فوتبال پرسپولیس تعداد ملی پوشان این تیم به عدد خارق العاده 9 رسید.
کد مطلب: 59044| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۸:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
ترکیب رویایی پرسپولیس با 9 ملی پوش

به گزارش "ورزش سه"، در تیم پرسپولیس علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، رامین رضائیان، کمال کامیابی نیا، وحید امیری، مهدی طارمی و سروش رفیعی در آخرین اردوی تیم ملی حضور داشته اند ضمن اینکه حسین ماهینی نیز جزو نفراتی است که همواره احتمال دعوتش به تیم ملی وجود دارد.  


سروش رفیعی که به زودی تمرینات خود را با پرسپولیس آغاز خواهد کرد با حضور خود در جمع نفرات اصلی تراکم را در خط هافبک بالا می برد. پرسپولیس در حال حاضر کامیابی نیا، رفیعی، مسلمان، امیری، احمدزاده، نریمان جهان و البته طاهرخانی را برای حضور در پست های مختلف خط هافبک در اختیار دارد. قبل از این رامین رضائیان هم به عنوان گزینه وینگر راست مد نظر برانکو بود که حالا با حضور رفیعی و نریمان جهان و افزایش تراکم بازیکنان هجومی به نظر نمی رسد رضائیان دیگر شانسی برای حضور در این پست داشته باشد. 


رضائیان که در بازگشت پرسپولیسی ها از دبی در اولین بازی دوستانه خیلی زود مصدوم شد و البته تا حدی مورد انتقاد برانکو قرار گرفت در حال حاضر راهی ندارد جز اینکه در همان پست دفاع راست تبدیل به بازیکن فیکس پرسپولیس شود که البته این مساله با توجه به نمایش خوب ماهینی به سختی امکان پذیر است مگر آنکه مثل بازی سیاه جامگان ربیع خواه از معادلات بیرون بماند و با حضور ماهینی در پست های دیگر جا برای رامین باز شود. 


پرسپولیس برای خط دفاع از ترکیب ماهینی، حسینی، انصاری، ربیع خواه در اکثر بازی ها استفاده کرده اما فشار مطبوعات روی جایگزینی ماهینی به جای ربیع خواه در پست دفاع چپ و بازی ثابت رضائیان است که این اتفاق تا به امروز رخ نداده و برانکو نشان داده که تسلیم این صحبت ها نمی شود.  


البته یک نکته دیگر هم برای پرسپولیسی ها وجود دارد و آن جدایی ربیع خواه از پست دفاع چپ و بازگشت او به پست هافبک دفاعی است جایی که در آن متخصص تر هم هست. اگر ربیع خواه را به عنوان یک هافبک دفاعی ببینیم آن وقت پرسپولیس می تواند از خرید هافبک دفاعی در فصل نقل و انتقالات صرف نظر کند. در این صورت گزینه اصلی دفاع چپ ماهینی خواهد بود تا جا برای بازی پرسپولیس با 9 ملی پوش باز شود. 


قرمزها در دفاع محمدامین آرام طبع را دارند که هنوز رضایتنامه او برای جدایی صادر نشده است. اگر او در جمع پرسپولیسی ها باقی بماند.

کد مطلب: 59044| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۸:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 24, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.